het Leven in öe brouwcrij 16 De heer F. J. Beenke, vroeger werkzaam in de kui perij van onze Amsterdamse brouwerij, maar nu al geruime tijd genietend van zijn pensioen, was op 15 April j.l. 50 jaar getrouwd. Onze zeer hartelijke ge lukwensen met deze gouden bruiloft. In Rotterdam kunnen wij melding maken van een brouwerij huwelijk. De heer J. van der Wal, van de bazencursus, trad op 19 Maart j.l. in het huwelijk met mej. Riet van Heiningen (cantine) en wij bieden het jonge paar, dat de wittebroodsweken inmiddels al achter de rug heeft onze beste wensen aan voor een gelukkige toekomst. Op 26 April was het 25 jaar geleden dat de heer H. de Bruyn (sponner en pasteuriseerder in Amsterdam en daar al in dienst van 1921 af) in het huwelijk trad met mej. L. J. Rückert. Aan het zilveren bruidspaar, dat dit feestelijk gebeuren uiteraard niet ongemerkt wilde laten passeren, zendt de redactie namens alle H.B.M.-ers haar hartelijke felicitaties. Kort na de verschijning van ons vorig nummer, n.l. op 7 Maart j.l. traden in het huwelijk mej. H. C. Juda, steno-typiste van de afd. Buitenland (Amsterdam), en de heer L. Lammers. Ook deze jonge echtelieden wordt heel veel goeds en moois toegewenst op hun levenspad. Een week later, op 14 Maart, beklommen twee bruidsparen het huwelijksbootje. De heer Bern. J. Ekeler, bottelarij-arbeider, met mej. A. Gerritsen en de heer C. A. F. Boschem, stoker, met mej. G. S. van Raam. Onze gelukwensen vergezellen ook deze bruidsparen. In ons vorig nummer plaatsten wij een bijdrage van onze gepensionneerde H. J. de Guliker uit Amsterdam en ditmaal treft U een gedicht aan van een Rotter damse jubilaris. Wij zouden het op prijs stellen als wij ook van andere personeelsleden van tijd tot tijd bijdragen mochten ontvangen. Niet alles is natuur lijk voor plaatsing vatbaar, maar veel kan even tueel na bewerking door de redactie voor de grote Heineken's familie van belang zijn om er van kennis te nemen. Ook (scherpe) foto's zijn altijd welkom. Bij voorbaat dank voor medewerking in dit opzicht. Op 31 Mei' a.s. zal de heer Stap, afd. Hoofd-Boek- houding te Amsterdam, deelnemen aan een interna tionale zeilwedstrijd op de Seine bij Parijs in een 24 uur landenwedstrijd. Veel succes! Voor de vele blijken van belangstelling op de dag van zijn jubileum ondervonden, zegt de heer C. Meyer, afd. Onderhoud in Rotterdam, allen die deze dag voor hem tot een onvergetelijke feestdag hebben gemaakt, hartelijk dank. Op 21 April j.l. trad de heer C. Lucke, arbeider tap- kelder te Amsterdam, in het huwelijk met mej. C. J. Jagerman. Onze hartelijke gelukwensen vergezellen ook dit jonge paar. Op 6 Mei j.l. was het 50 jaar geleden dat de heer J. F. Reygers, gepensionneerd stalknecht te Rotterdam, en zijn vrouw in het huwelijk traden. Onze hartelijke gelukwensen. In Rotterdam vallen nog twee huwelijken te ver melden. 14 April trad de heer Boon (bottelarij) in het huwelijk met Mej. Van Vliet en negen dagen later stapte de heer Luyt (assistent van de hoofdmachinist) met Mej. De Keyser in de huwelijksboot. Onze harte lijke gelukwensen. Voor de hartelijke blijken van belangstelling van de zijde van directie, bazen en collega's ondervonden bij zijn 40-jarig jubileum, zegt de heer J. Harmsen van de Proefziederij in Rotterdam, mede namens zijn vrouw, hartelijk dank. Na de opening van het nieuwe schaftlokaal te Rotterdam, had de heer J. L. A. Zom, afd. bankwer- kerij, het idee asbakjes te plaatsen bij de wasbakken om te voorkomen dat deze laatste werden verontrei nigd door peukjes. Deze goede gedachte werd beloond met 5.hartelijk gelukgewenst. Uit het bovenstaande ziet U, dat ook onder het fa- briekspersoneel de wens leeft de nieuwe cantine zo netjes mogelijk te houden. Over de opening van deze aanwinst zult U meer lezen in ons volgend nummer. Op 1 April j.l. ('t is heus waar) trad de heer Th. W. Maandag, assistent van de commerciële afdeling te Amsterdam, in het huwelijk met Mej. Y. Drop. Wij wensen de jonge echtelieden een gelukkig huwelijk toe. Onze Rotterdamse bierleiding-monteur Leen Kok heeft een ongeluk in het bedrijf opgelopen en ligt nu met een been in het gips. De verwachting is dat hij pas over enige maanden zijn werk zal kunnen hervat ten. Van harte sterkte en beterschap, Kok. Onze warme betuiging van deelneming gaat uit naar de familie van de heer Stoorvogel in Rotterdam, wiens overlijden men elders vermeld vindt. Kort na het verlaten van zijn werk werd de heer Stoorvogel op straat door een hartverlamming getroffen. De na bestaanden wensen wij van harte sterkte. Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden op 25 Februari 1953 van de heer REINDERT STOORVOGEL, in leven werkzaam op de afdeling Pekkerij van onze brouwerij Rotterdam. IN ONZE DIENST TRADEN: Rotterdam: 2-2-'53 J. H. Dirkse 2-3-'53 M. Brull, buitencontroleur 2-3-'53 Mej. J. N. Verkaik, cantine 2-3-'53 H. P. R. J. v. d. Voort, vertegenwoordiger 16-3-'53 A. J. Kamphorst, chef administratie 30-3-'53 W. S. Brouwer, boekhouding 31-3-'53 W. F. Laman, jongste bediende l-4-'53 M. M. J. Scholtes, vertegenwoordiger l-4-'53 G. v. Schaik, Bedr. boekhouding l-4-'53 Mej. P. E. C. Onderdelinden, fustencontróle 7-4-'53 Mej. A. v. d. Boom, fustencontróle. 13-4-'53 Mej. B. v. Dyk, export 15-4-'53 Mej. P. W. Stoel, analyste 4-5-'53 H. H. W. Norp, buitencontroleur ONZE DIENST VERLIETEN: Rotterdam: 28-2-'53 Mej. W. de Bruyn, export 14-3-'53 Mej. J. M. van Heiningen, cantine 31-3-'53 Mej. L. Kooi, boekhouding 31-3-'53 Mej. P. Poppe, C.M.A. 31-3-'53 Mej. M. L. Lijmbach, export 31-3-'53 A. D. Spring in 't Veld, V.O. 30-4-'53 Mej. A. H. Coepijn, Nacobrouw 30-4-'53 J. Tymes, export

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 16