st maaRten 7 ia. De tijger protesteert tegen de kroonkurk verkocht, uitsluitend uit de bekende brouwerij van het meest getapte bier. Het succes met de ver koop danken wij voor een groot gedeelte aan onze bijzonder actieve agent, de heer J. Bruinsma. Wij geven hier een plaat je van de heer Bruinsma, terwijl deze bezig is zijn vrachtauto met Heinekcn's te laden en ook een tweede foto, waarop U hem ziet terwijl hij na een volbrachte dagtaak het enige goede middel toepast om zich van alle vermoeienissen en zorgen te bevrijden. Het is wellicht interessant voor hen, die de slanke lijn nastreven, dat de heer Bruinsma het eerbiedwaardige gewicht van 110 kilo heeft bereikt. Zoals ieder weet, behoort dit eiland tot de Bovenwindse eilanden. Het heeft wat de Nederlandse kant betreft 1500 inwoners, terwijl het Franse gedeelte 2800 inwoners telt. Ondanks deze schaarste aan bevolking worden grote hoeveelheden bier „diehards" het feest nog voortgezet hebben in de „Tiger Tavern" tot 's avonds 7 uur, onder het genot van rijst en kerry en nog meer Tiger Beer. de tijger het feestgebouw be trad en na even plaats geno men te hebben op het po dium bij de heren Aiken en MacDonald, werd hem door de oudste employé van de brouwerij, Tay Ah Bah, zijn verjaardagstaart, bestaande uit gehakt vlees, aangeboden. Daarna werd het beest nog door verschillende gasten be zig gehouden. Om ongeveer 12 uur werd met het bezichti gen van de brouwerij in groe pen van ongeveer 20 perso nen een aanvang gemaakt, waarbij als eerste de Commis saris-Generaal werd rondgeleid. Ongeveer 600 gasten zijn van 11 tot 3 uur ont haald op Tiger Beer en worst, waarna enkele

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 7