VOOR U! HEINEKEN'S BIER 7 PERSONALIA BUITENLAND. Jhr. Feith heeft ook dit jaar weer een bezoek ge bracht aan onze brouwerijen in Singapore en Surabaia. Na een geslaagde reis zette Jhr. Feith op 30 October j.l. weer voet op vaderlandse bodem. De Heer J. M. Honing verliet Nederland op 4 No vember voor een bezoek aan de Verenigde Staten en Venezuela. Hoewel laat, willen wij niet onze gelukwensen ont houden aan de Heer en Mevrouw P. W. A. Kroep de Bruin, die op 30 Juli j.l. in de echt werden ver bonden. Eveneens worden van harte gefeliciteerd de Heer en Mevrouw T. Pellekaande Vries, die op 26 Augus tus j.l. werden verblijd met de geboorte van een zoon, genaamd John. Op 13 Augustus werd geboren: Paul Vincent, zoon van Mevrouw en Ir. Bartels, aan wie natuurlijk ook onze gelukwensen uitgaan. De Heren Rinkel en Bartels, zoals bekend werk zaam in Caracas, kunnen weer tevreden zijn. Mevrouw Rinkel en kinderen zijn op 10 September na een ge slaagde overtocht in Caracas aangekomen, evenals Mevrouw Bartels en kinderen, die op 22 October arri veerden. De Heer en Mevrouw Van Elswijk zetten op 16 Augustus j.l. voet op Venezolaanse bodem. De Heer Van Elswijk, reeds eerder gestationeerd in Surabaia en Lagos, zal ook hier de functie van machinist ver vullen. De Heer G. H. Ulenberg heeft gedurende zijn verlof in Nederland weer nieuwe krachten opgedaan. Op 14 September j.l. verliet hij ons land om zijn werk bij de S.A. des Bières Bomonti et Pyramides in Cairo te gaan hervatten. Op 28 Augustus keerde de Heer en Mevrouw G. Vermeulen, nadat drs. Vermeulen in Singapore zijn taak beëindigd had, uit Caracas terug naar Holland. Jhr. Wittert van Hoogland was deze zomer met Europees verlof en vertoefde in Augustus enkele we ken in Nederland. De Nederlandse kolonie in Singapore onderging enige wijzigingen. De Heer G. Swart vertrok na een 4-jarig verblijf in Singapore op 1 Augustus j.l. per m.s. „Oranje" naar Nederland met het prettige voor uitzicht van zes maanden Europees verlof. De komst van de Heer P. J. Kat, die als 2e machinist zijn krach ten zal wijden aan de Malayan Breweries, maakte aan de numerieke vermindering een einde. Mevrouw Kat zal haar echtgenoot in Januari 1953 volgen. Op Zaterdag 13 Augustus j.l. arriveerde de Heer C. G. van Meel, bottelarijbaas in Lagos, op Schiphol Wij hopen dat zijn verlofdagen (bij het verschijnen van dit nummer vermoedelijk reeds voor het grootste deel verstreken) hem veel genoegen verschaffen. Reeds in Maart van dit jaar is de eerste H.B.M.- „er" naar de Belgische Congo vertrokken. Het betreft hier de Heer J. Schalk, die in Léopoldsville als zieder werkzaam is. Zijn vrouw is hem op 16 Juni gevolgd. De Heer Schalk heeft inmiddels gezelschap gekre gen van de Heer M. Krouwer, tot voor kort machine bankwerker in Rotterdam, die op 6 September Neder land verliet, om bij de Brasserie de Léopoldville te gaan werken als bottelarij-monteur. Zijn vrouw en kinderen maakten de reis naar Léopoldville op 17 September. Tenslotte vertrokken op 1 November de Heer en Mevrouw Heyman met dezelfde bestemming. De Heer Heyman zal gedurende ongeveer drie jaar als chef van de bottelarij zijn diensten verrichten. Wij wen sen deze Heineken-ambassadeurs veel succes toe op hun nieuwe standplaats. De Heer H. R. H. Plooy van de export-afdeling is op 1 November vertrokken naar het Midden Oosten. Gedurende ruim 1% maand zal de Heer Plooy de landen rond de Perzische Golf en diverse streken in Afrika bezoeken teneinde te trachten nieuwe afzetmarkten te vinden voor ons product. Op 27 Augustus is Mevrouw Wanschers met haar dochtertje weer naar Singapore vertrokken. De Heer J. E. de Rijke keerde 9 November weer naar Singapore terug, terwijl Ir. Bannink, die in Singapore werkzaam was, op 1 November naar Surabaia is ver trokken. Rode kaartjes met dit opschrift zijn door onze Reclame-afdeling in de lande verspreid. Dit was voor de airedale terriër van me vrouw Emmy Stal, de vrouw van onze agent in Geertruiden- berg, aanleiding om ons bier eens te proberen. Hij vond het heerlijk en stelt er nu prijs op, dat hem dagelijks één of twee glazen Heineken's bier worden verschaft. Natuurlijk moet het glas goed schoon zijn en een dikke schuimmanchet het bier sieren. „Op deze wijze geserveerd, gaat er niets boven Heineken's bier", blaft onze viervoeter. Mevrouw Stal heeft kunnen constateren, dat haar trouwe vriend wél vaart bij zijn dagelijks rant soen. Of het de mout of de gist is weten wij niet, maar de hond was nooit zó gezond als nu hij zich geschaard heeft onder de Heineken's consumenten. Een succes voor onze Recla me-afdeling en een succes voor de V.O. Wellicht inspireert dit deskundigen op reclame-gebied, zich te verdiepen in dierenpsy- chologie

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 7