het Leven in de brouwerij 16 18iu& Er zijn weer diverse gelukkigen te feliciteren met hun huwelijk, dat in de afgelopen maanden plaats vond. De heer A. Doderer (Amsterdam) trad in het hu welijk met Mej. J. M. Horn, welke grote gebeurtenis plaats vond op 16 Augustus, terwijl op 10 September, eveneens in Amsterdam, de heer J. Komin en Mej. Nel Schijf in de echt werden verbonden. Onze harte lijke gelukwensen. Ook uit Rotterdam vallen dergelijke prettige be richten te melden. De heer Heins, assistent-accoun tant, huwde op 28 Augustus met Mej. Matty de Dreu, terwijl de heer R. Tompkins van de afdeling V.O. in Rotterdam op 18 September trouwde met Mej. I. de Ronde. Bij dit laatste huwelijk was onze excursie leider, de heer Deen, als getuige nauw betrokken. Wij wensen ook deze jonge echtparen veel geluk en een mooie toekomst. De heer S. J. Amiabel en zijn vrouw danken harte lijk voor de attentie en het medeleven bij hun 50-jarig huwelijksfeest. De heer en mevrouw H. Kampsvan Zoelen her dachten op 6 October hun 45-jarige echtvereniging. In Rotterdam herinnert men zich „Hendrik" van het laboratorium nog opperbest en op deze dag zul len zeker de gedachten van vele Rotterdammers even in Noordwijk vertoeven. In de maanden Augustus en September is er enthou siast getrouwd door Amsterdamse en Rotterdamse medewerkers en wij beginnen weer met de Am sterdamse jongelui: De electriciën G. Dooyewaard trad in het huwe lijksbootje met Mej. Th. M. Breg op 30 Augustus en vier dagen later volgde C. Heeren (tapper in de bot telarij) zijn voorbeeld, met dit verschil dat hij Mej. M. Meyer als levensgezellin koos. In Rotterdam is de lijst aanmerkelijk groter, op 13 Augustus was er zelfs een dubbele trouwerij: F. Swe- ben (monteur garage) werd voor het leven verbonden aan Mej. M. C. v. d. Bergen. A. Jansen van het maga zijn met Mej. G. v. Elburg. Onze hartelijke gelukwen sen. Mej. M. L. Kramer mocht zich 20 Augustus Me vrouw Klop noemen, omdat zij die dag in het huwelijk trad met B. Klop van de bottelarij. Precies een week later werden H. Miedema (garage) en Mej. C. Lee ning tot een paar vereend. Begin September waren het J. Heymen (bazenop- leiding) en J. Ykema (ass. bedrijfsleiding), die tot de grote stap overgingen. Hun respectievelijke bruiden waren Mej. W. v. d. Blink en Mej. W. Bos. Aan allen onze hartelijke felicitaties en beste wensen voor een gelukkige toekomst. De heer Pols (archief Rotterdam), die zeer geruime tijd ziek was, zagen wij weer buiten wandelen en ook al is hij nog niet helemaal de oude, wij wensen hem toch van harte geluk met deze grote vooruitgang in zijn gezondheidstoestand. Op 30 October waren 40 jaar getrouwd het echt paar H. Arissen van de garage-werkplaats in Rotter dam. Bij de vele gelukwensen welke het bruidspaar op deze dag bereikten voegt de redactie van Vers van 't Vat de hare. Onze populaire vertegenwoordiger, de heer E. Ver biest, werd 31 October in de Raadskelder gehuldigd ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum bij Heine- ken. Natuurlijk was ook zijn vader, een langzamer hand legendarische figuur, uit een roemrijk Heineken's verleden, hierbij aanwezig. Het conterfeitsel van de jubilaris zult U aantreffen in ons volgend nummer. Op 1 November vierde de heer C. van Rooyen zijn 25-jarig jubileum op de brouwerij Amsterdam, waar mee wij hem van harte gelukwensen. Ook zijn portret zul U in de jubileumrubriek van het volgend num mer aantreffen. Naarmate de verschijning van Vers van 't Vat lan ger op zich liet wachten kwamen ons meer huwelijks aankondigingen ter ore. J. M. C. Michilsen (afd. Emballage, Rotterdam) trad in het huwelijk met Mej. H. Th. van de Pluym, terwijl in Amsterdam Mej. J. Broersma op 30 September in het huwelijk trad met de heer P. Wurtz. Onze hartelijke gelukwensen. Van Nel Smitshoek, steno-typiste in Rotterdam, ko men weer gunstige berichten uit het sanatorium. We mogen aannemen, dat het ergste leed nu geleden is en hopen haar het komende voorjaar weer bij ons terug te zien. De heer en mevrouw Nobelvan Linschoten (Rot terdam) werden verblijd met de geboorte van een dochtertje, Joke. Hartelijk gelukgewenst. (Joke werd niet vermeld onder de rubriek met het ooievaartje omdat ons blad bij haar komst al ter perse was.) De heer E. v. d. Hoff (filiaal Parallelweg, Rotter dam) heeft de Landsteiner penning ontvangen in verband met het feit, dat hij 15 malen bloed heeft gegeven voor de Bloedtransfusie van het Rode Kruis. Onze hartelijke gelukwensen en onze hulde voor deze prachtige prestatie. Tenslotte wensen wij nog geluk de heer J. v. Akkeren (bankwerker), die op 4 October in het huwe lijk trad met Mej. M. G. v. Schooneveld. I'ii,..mill!Hllllii,iillllu,.iiiilliii.iiililu,millnill Herkent U ze? P»HIM""inui"HUImuni«m

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 16