6 "3-let bier waó weer beót, Wet water minder Stand ontwerp: K. Seymons en J. G. Timmer. Uitvoering: Fa. Kemperman, Foto: Paul Huf. Amsterdam. schaamd) zwijgen over de Rijn in de RAI. Maar wel geven wij U een prentje van onze stand op deze tentoon stelling, want iedereen kon hier zijn verdriet over Aquamarijn verdrinken met prima, onder waakzame propagandistenogen, mees terlijk getapt bier. 1 a, Rotterdammers, wij we ten precies wat jullie zeg gen willen: „Jullie Amster dammers kunnen het niet, nee, dan Rotterdam Ahoy'! Ja, dat was wat! Rotterdam Ahoy'! En jullie? Eerst Dam- stad en nu een Rijnbad, 't heeft meer weg van een koude douche!" Rotterdam heeft (als al tijd) gelijk en wij zullen (be- De Heineken's stand was inderdaad een oase aan de oever van een dorre Rijn. Ti. PAULETTE WAS KWAAD. Stampvoetend van woede verklaarde Paulette (filmactress) Goddard aan de om haar verza melde journalisten, dat het een schandaal was, dat aan boord van de „Nieuw Amsterdam" het Heineken's Bier de laatste dagen van de reis was uitverkocht! Drie dagen had zij haar bestaan moeten rek ken zonder Heineken's Bier, dat is geen doen voor een normaal mens. Onze directie kwam dit ter ore en zij redde de vacantie van Paulette door haar gratis Hei neken's Bier te laten drinken gedurende haar verblijf in Hotel du Pays Bas in Amsterdam. „Im Westen nichts Neues". Remarque logeert er ook, hij drinkt het al bij zijn ontbijt! Paulette was dankbaar en zond Mr. Ter Haar onderstaande briefkaart: Dear Mr. Haar, Having free access to Heineken's Bier at the hotel makes my trip doubly enjoyable. I am delighted. Many thanks. Paulette Goddard. Vertaling: Geachte Heer Haar, Dat ik vrij gebruik heb van Heineken's Bier in het hotel, maakt mijn trip dubbel plezierig. Ik ben verrukt. Veel dank. Paulette Goddard.

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 6