AVOND-VIERDAAGSE 1952 14 Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden op 13 Mei 1952, van de Heer L. F. A. TIER, gistperser, Amsterdam, op 59-jarige leeftijd. OPLOSSING PUZZLE Bij loting is in Amsterdam de hoofdprijs gevallen op de Heer J. Sluyter, die wij een dezer dagen een kistje bier toezonden; de troostprijs, bestaande uit 6 bierglazen, gaat naar de Heer B. W. Zon. De Rotter damse hoofdprijswinnares is Mej. L. Kooi, afd. Boek houding. De troostprijzen te Rotterdam zijn aan de jeugdige D. Hoogmoed, afd. bottelarij, en W. v. d. Meer, Onderhoud II, te beurt gevallen. Hoewel deze puzzle vrij gemakkelijk was, waren niet alle oplossingen feilloos. Hieronder laten wij de juiste oplossing volgen: Halsader Eiermand Imposant Nachtuil Epidemie Kameraad Eskadron Nijlpaard Bloemist Regering Omgooien Uitstaan Werktuig Eindelijk Rabarber IJzendijke Eenparig November Op de eerste en vijfde rij staat nu: Heineken Brouwerijen Amsterdam Rotterdam Ook in dit nummer willen wij een puzzle plaatsen en deze is niet zo gemakkelijk als de vorige. Een (overigens onbekende) enthousiaste bierdrin ker zond ons deze, door hem vervaardigde puzzle toe en wij hebben gemeend, dat de Heineken-puzzelaars hierop hun krachten maar eens moesten beproeven. Evenals de vorige maal zullen onder de goede in zendingen enige prijzen verloot worden. Oplossingen uit Rotterdam aan de Hr. Kleingeld (afd. correspondentie); uit Amsterdam aan Mej. Caron (afd. Reclame), vóór 16 Aug. a.s. Evenals vorig jaar hebben wij ook dit jaar weer veel genoegen beleefd aan onze trainingsmarsen. En zolang de koffie, na afloop van de wandeling, geser veerd door echtgenoten van deelnemers of de Dames Stroeker en Zondervan ons zo goed blijft smaken, zullen wij zeker blijven trainen. Dames, hartelijk be dankt voor Uw gastvrij onthaal. Voorts een warm woord van dank aan hen, die ons tijdens de vierdaagse onderweg zo goed verzorgden, het bestuur van de Sportclub H.B.M. dat ons verraste door bij monde van de Heer Wilschut van haar be langstelling te doen blijken en de dames Hartog en Schuurman, die een ieder van ons kort voor de finish met bloemen huldigden. Bent U straks bij onze herfstwandeling ook van de partij? En gaat U volgend jaar mee trainen? Dan zult U ook behoren tot degenen die met zó veel genoegen terugzien op de avond-vierdaagse als Wandelaar. En zo is de feestelijke strijd dan weer gestreden. De strijd tegen de blaren, stijfheid van de spieren en diverse andere ongemakken, welke nu eenmaal onver mijdelijk zijn, wanneer men vier avonden gaat wan delen en wel één maal 20 en drie maal 15 km. Dat het desondanks toch een feest werd, mag onge twijfeld op rekening worden gesteld van de prettige stemming van ieder van de 5500 deelnemers in 't alge meen en van de buitengewone teamgeest van ons troepje in het bijzonder, de uitstekende organisatie, de mooie omgeving van Amsterdam (waar vindt men die elders?) en niet te vergeten de weersomstandigheden, welke zo zeer geschikt waren voor een dergelijk evenement. Met z'n zevenen zijn wij dit jaar aan de 9e avond vierdaagse begonnen en dat wij alle zeven de finish hebben bereikt, zal U zeker interesseren. Dit betekent dan dat Mej. Stroeker de tocht voor de 2e maal heeft volbracht en de Heren Derksen voor de 6e, Duiker voor de 2e, Hartog voor de 2e, Leef- lang voor de le, Schuurman voor de 5e en Vassen voor de 7e maal. Mag ik gelijk even verklappen dat de Heer Vassen, die over enkele weken 66 jaar hoopt te worden, daarnaast reeds vier maal aan de vierdaagse te Nijmegen deelnam en de Heer Derksen één maal. Dat er behalve gewandeld ook ge lachen werd, moge de hierbij afge drukte foto U duidelijk maken. Helaas dekte de mooie zwarte gleuf- hoed, waarmede één van ons twee avonden heeft gelopen, juist op het moment dat de foto werd genomen, zijn eerbiedwaardig hoofd niet. Over het feit dat hij eerst de laatste avond dit hoofddeksel verwisselde voor een alpino-tje en voordien niet te bewegen was zijn mooie hoed in de garderobe achter te laten heeft hij wel zo het één en ander moeten horen, hetgeen hij, dit moet worden gezegd, zeer sportief heeft geïncasseerd.

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 14