r VJ De Heer en Mevrouw Honig bekijken vol aandacht het brouwhuis. De maischkuip en rechtsboven de klaringskuip. De inhoud van de maischketel wordt gecontroleerd. Links op de achtergrond zijn nog de Heer en Mevrouw Honig te zien. maciones" stelde op 16 October 1950 voor, Heineken te boycotten. In September van hetzelfde jaar dienden dezelfde concurrenten bij de Kamer van Koophandel van Caracas een voorstel in om de regering te verzoeken discriminerende maatregelen te treffen tegen het investeren van buitenlands kapitaal in Venezuela. Gelukkig zagen de verstandige Venezolanen in dat een toeneming van de concurrentie door kwaliteitsverhoging uiteindelijk aan henzelf ten goede zou komen. Zoals reeds gezegd, heeft de Heer Hansen zijn functie als com mercieel/administratief directeur reeds aanvaard, evenals de Heer G. F. H. Gischler zijn functie als chef van de administratie. Voordien was de Heer Hansen, zoals bekend, de verkoopleider voor Amsterdam, terwijl de Heer Gischler werkzaam was op de afdeling Buitenland van ons kantoor in Amsterdam. Medio Januari is Dr. Vermeulen van ons Rotterdamse laborato rium hen nagereisd om de kwaliteit van het „Criolla"-bier te ver beteren en de productie van Heineken's bier voor te bereiden. Ongeveer tegelijkertijd is ook Ir. Emmens naar Caracas vertrok ken om onze jongste aanwinst te bekijken en tal van vraagstukken met de technici ter plaatse te bespreken. Ondanks de moeilijkheden, welke in de beginperiode overwonnen moesten worden, ziet het er naar uit dat deze jongste loot aan de Heineken's stam uit zal groeien tot een machtige tak. PERSONALIA BUITENLAND. Onze directeur Ir. J. A. Emmens heeft in de tweede helft van Januari een bezoek gebracht aan Caracas ter inspectie van de pas door Heineken aan gekochte bierbrouwerij aldaar en bezocht tevens Suriname, teneinde zich te oriënteren met betrekking tot een eventueel hier te bouwen brouwerij. Op 1 Januari j.l. is de Heer G. F. H. Gischler per K.L.M. naar Caracas vertrokken om daar de functie van chef administratie op zich te nemen bij onze nieuwe dochterbrouwerij. Mevr. C. E. Gischler- Diesbergen zal met beide kinderen op 21 Februari a.s. per „Oranjestad" naar Caracas reizen. Drs. G. Vermeulen van ons laboratorium te Rotter dam is 11 Januari, vergezeld van zijn vrouw, naar Caracas vertrokken om in de brouwerij aldaar spe ciale aandacht te wijden aan de wijze waarop het bier wordt geproduceerd. Ir. H. Wanschers uit Singapore hoopt half Februari samen met zijn vrouw en dochtertje met de „Oranje" in Holland aan te komen voor een verlof van een half jaar. Met dezelfde boot, komt mee de familie van De Wacht, eveneens uit Singapore. De Heer H. Hartsuyker keerde 31 Januari j.l. per vliegtuig terug van zijn verblijf in Lagos. Mevr. J. A. G. HansenJonckheer maakte de reis naar Caracas per vliegtuig. Op 1 Februari j.l. vertrok zij met haar drie kinderen van Schiphol. De Heer H. Ekkelboom zal met zijn gezin op 26 Maart a.s. per K.L.M. naar Lagos terugkeren van Europees verlof. De familie Koopman te Soerabaja werd 19 Januari verblijd met de geboorte van een zoon, genaamd Johannes. Onze hartelijke gelukwensen.

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 6