het Leven in öe brouwcri] 16 Onze oude getrouwe P. Lussenburg, gepension- neerde employé van Rotterdam en vroeger behoren de tot het Stal-personeel, vierde op 8 Januari j.l. zijn gouden bruiloftsfeest. Dat is wel een felicitatie namens de gehele Heineken's familie waard, te meer waar dit feest door het bruidspaar in goede gezondheid mocht worden beleefd. Wat al herinne ringen zullen de heer Lussenburg de achtste Januari door het hoofd zijn gegaan. Wij wensen het gouden paar nog vele jaren in goede gezondheid. De heer Griffioen van onze brouwerij Amsterdam heeft enkele maanden geleden Mokum verlaten en is geëmigreerd naar Australië. Wij hopen van zijn belevenissen nog eens iets te horen en wensen hem in den vreemde een succesvolle loopbaan. Op een geanimeerde reünie bij onze schermleraar Vander voodt, behaalde het Heineken's Musketiers- paar Annie VerheyBep van Ginneken de eerste prijs bij een danswedstrijd. Ofschoon deze prestatie al weer enige tijd achter ons ligt menen wij de all round sportiviteit van deze schermers niet onver meld te mogen laten. Rotterdam mocht Ir. van Goor, die van zijn Vene zolaanse reis ziek was teruggekeerd, weer op kan toor begroeten en een hartelijke gelukwens met dit heuglijke feit mag in deze rubriek stellig niet ontbreken. Een tragisch ongeval deed zich voor in het huis gezin van de heer Mertz (afd. controle, Rotterdam), die in December zijn vijftienjarig zoontje Hannie verloor door een noodlottig verkeersongeval. Onze warme sympathie gaat uit naar de zo zwaar getrof fen familie. Prettig nieuws kon de heer Pols (archief, Rot terdam) laten horen. Zijn zoon bij velen op de Brouwerij bekend maakt het namelijk bijzonder goed en mocht uit het sanatorium waar hij verpleegd wordt enige dagen „met verlof" naar huis. Spoedige algehele beterschap, Martin! Op eerste Kerstdag 1951 verloofde zich Mej. G. van Steenbergen, steno-typiste te Amsterdam, met de bekende wielrijder Ad Schotman. Wij wensen het gelukkige paar een prettige verlovingstijd toe. Op 26 September traden in het huwelijk Mej. A. Luppens en de Heer J. Hensen van de afd. Emballage in Rotterdam; namens alle H.B.M.-ers onze hartelijke gelukwensen. Mej. C. Eriks en de Heer J. W. Wigmore, van de afd. Waterreiniging in Rotterdam, volgden op 24 October j.l. dit goede voorbeeld en ook aan dit jonge paar doen wij langs deze weg onze gelukwensen toe komen. Tenslotte werd op 12 December j.l. de rij van Rotterdamse Heineken's huwelijken gesloten door Mej. W. J. de Jong en de Heer W. A. Krootjes van de afd. Bottelarij. Onze hartelijke felicitaties en beste wensen voor een gelukkige toekomst. Ons redactielid, Mr. K. L. Beyen moest juist voor de Kerstdagen met spoed opgenomen worden in het ziekenhuis, om een blindedarmoperatie te onder gaan. Maandag 21 Januari j.l. zagen wij hem (zonder blinde darm) weer op kantoor verschijnen. Wij wensen de Heer Beyen van harte geluk met zijn herstel. De Heer N. M. Kip, van de afd. gistkelder in R'dam, is zeer erkentelijk voor de hartelijke blijken van belangstelling t.g.v. zijn 40-jarig jubileum en voor de feestavond waar o.m. Ir. Bartels aanwezig was. Dit jubileum werd hierdoor voor hem tot iets onvergete lijks. llllill!ll!llll[]l!!lll!ljl!llll!lllilllll!!llllllllllllllllll!!!lll!l!ll!l!!!llllill!jl!l!illS!l]l!lll!llllil!!!llllllllllllll!!ll!ll!lllllll!ll!llll!!llll!llllllll!llill!l!llllll GEBOREN: Amsterdam: 9-12-'51 Olga Klazina, dochter van H. A. Eggers (olieman) 17-12-'51 Jacobus Johannes, zoon van J. J. Diesber- gen (magazijnbediende) 19-12-'51 Willem Hendricus, zoon van G. Venema (bottelarij) 6- l-'52 Martina Antoinette, dochter van M. C. H. Bonsink (tapkelder) Rotterdam: 25- 9-'51 Hendrik Huibert, zoon van H. K. May, (afd. H.C.R. bouw) 29-11-'51 Ernst, zoon van E. Versloot (biermagazijn) 29-11-'51 Adriana, dochter van J. C. Mouthaan (pek- kerij) 1-12-'51 Marjanne, Pieternella, dochter van P. D. Mudde (bijrijder) 7-12-'51 Johanna, dochter van M. Drop (chauffeur). 2- 2-'52 Edo, zoon van T. Diekema, (procuratie houder). UIT AMERIKA. Meneer Belasting, de grootste man aan de bar. Het is in ons land al niet anders. Waar bleef de tijd, dat een glaasje Heineken's Gerste I vijf centen kostte

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 16