AMSTERDAM 13 R.L.T.C. HEINEKEN. Voor het komende seizoen is ons bestuur op de algemene vergadering van 14 Januari jl. als volgt samengesteld: Voorzitter: A. Kats, Secretaresse: Mejuffrouw D. Muller, Penningmeester: H. van Hoorn. Onze afgetreden voorzitter, de Heer A. A. Frenks, danken wij hartelijk voor de leiding, welke hij sinds 1947 aan onze vereniging heeft gegeven. HET BESTUUR. „HET BROUWERS MANNENKOOR" AMSTERDAM Bij de intrede van het Nieuwe jaar en het verschij nen van het eerste nummer in 1952 van Vers van 't Vat wensen wij langs deze weg onze directie, bazen, chefs en collega's en niet te vergeten de redac tie van Vers van 't Vat een gelukkig en voor spoedig 1952. Ook het bestuur van het Heineken's Brouwerij Mannenkoor en onze collega's in de Maasstad een Gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar toegewenst. Wij hopen in het Nieuwe jaar nog vele nieuwe vrienden voor ons koor te mogen inschrijven. In verband met de nog te geven concerten in het komende jaar is het belangrijk, dat er geen repeti ties worden overgeslagen. Namens het bestuur, N. BURGERS, secr. TAFELTENNIS Het is alweer enige nummers geleden, dat wij U iets over onze tafeltennisafdeling vertelden en daar om vinden wij, nu helft van de competitie 51/52 erop zit, dit een prachtige gelegenheid om U hier over eens iets mee te delen. Wij spelen dit jaar met vijf teams in de competitie, 2 dames- en 2 heren teams. Het eerste damesteam met mej. Groenman, mej. Martens en mej. Pastoor zit na 9 wedstrijden in de middenmoot, een resultaat, voornamelijk door mej. Pastoor bijeengeslagen. De beide andere dames verwaarlozen hun training nog al eens en kunnen in de zeker niet zwakke 3e klas nog niet op grootse resultaten bogen. Het tweede damesteam met mej. Hastman, mej. Schoemaker en mevr. Stap hangt in de 4e klas ook ongeveer in het midden, wat voor deze pas beginnende dames lang niet gek is. Meer zorgen baart het eerste herenteam met de heren Dammers, Pronk en Stap. Bij keuze naar de 2e klas gepromoveerd, hebben zij hier een zware dobber om het degradatiespook te ontlopen en hun drie punten voorsprong op nummer laatst geven zeker nog geen veilig gevoel. Het is jammer, dat de heer Dammers zo vaak verhinderd is, zodat meer dan de helft van de wedstrijden met een reserve moest worden gespeeld. De beste prestaties leveren onze heren Lakeman, Seger en Thomas in het tweede herenteam. Met 7 gewonnen en 2 gelijkgespeelde wedstrijden staan zij momenteel 1 punt achter op de leiders van hun afdeling Ready II. Een kampioenschap behoort, mits er behoorlijk getraind wordt, zeker tot de mogelijk heden. De heer Thomas, wiens resultaten vorig jaar van dit groepje het beste waren, viel thans wat tegen, doch indien hij de training weer regelmatig opneemt studieredenen verhinderden hem dit tot half Januari kan daarmee het gehele team op hoger peil gebracht worden. Het derde herenteam heeft het in zijn afdeling wel erg zwaar getroffen, temeer daar ons team met de heren Van Assen, Duiker en Van Oortmerssen uit sluitend uit spelers bestaat, die nog slechts kort tafel tennissen en die dus nog elke wedstrijdervaring missen. Ook hier geldt: trainen, trainen, trainen. Wij hebben het thans zo geregeld, dat elke week minstens eenmaal één van onze betere spelers zich beschikbaar stelt om de mindere spelers en speel sters te trainen. De speelavonden zijn Maandag, Woensdag en Vrijdag. Ook Zaterdagmiddag kan geoefend worden. Hun die niet aan de competitie deelnemen, doch wel iets voor ping-pong (dat woord mag u best gebruiken) voelen, zouden wij ook wil len adviseren: bezoekt onze trainingsavonden en wordt ook één der „Heineken" spelers of speelsters. En dan, mijne dames en heren competitiespeel sters en -spelers, vergeet bij de wedstrijden niet Uw clubshirt van blauw met rode H.B.M.-ster. Het oog wil ook wat. Voor onze dames was hiervoor de uit verkoop een uitkomst, want voor weinig geld en goeie woorden voorzag C. A. onze beide teams van keurige shirts. Heus H.B.M.-supporters, U moet eens komen kijken. Het zal onze mensen tot grotere daden inspireren. Voor de tweede helft van de competitie al onze teams: Good luck! De tafeltenniscommissie. HEINEKEN'S PERSONEELS UNIE Het doet ons genoegen U in dit eerste nummer van 1952 te kunnen mededelen, dat is opgericht: de Heineken's Personeels Unie een personeelsorganisatie, die zal zijn de Personeels vereniging, waarin plaats is voor het gehele Heine ken's personeel van de brouwerij Amsterdam. Doel der vereniging is o.a. het jaarlijks organise ren van een groot Heineken's feest, een feest, waarop alle Unieleden met echtgenote, resp. verloofde aan wezig zullen kunnen zijn. En dat biermensen kun nen feestvieren weten we met de goede herinnering aan het grote Heineken's feest van j.l. November in het Concertgebouw. Verder ligt het in de bedoeling jaarlijks één of meer culturele avonden voor de leden te verzorgen. De drie bij de brouwerij bestaande verenigingen, „H.B.B.A.", S.C. „H.B.M." en „Het Brouwers Man nenkoor" brachten al haar leden reeds in de Unie in, terwijl ook een aantal „individuelen" reeds tot de Unie toetrad. Voor deze laatsten, voor hen dus, die geen lid van één der verenigingen zijn, bedraagt de contributie voor het Unielidmaatschap 5 cent per week of 2.60 per jaar, waarbij men zich bij toe treding verbindt voor het gehele verenigingsjaar, dat de eerste maal loopt tot 1 October 1952. Zoals U ziet is de contributie zeer laag gehouden, zodat deze voor niemand een bezwaar behoeft te zijn. Indien U nog niet bent aangesloten bij de Unie, meldt U dan nog heden als lid aan bij een der onderstaande leden. Jac. F. Stap J. Hollander J. J. Diesbergen M. Wassili W. G. van Biezen A. Walop H. Duiker J. B. Eibers C. Barbiers (S.C. „H.B.M.") Voorzitter (S. O. „H.B.B.A.") Secr. (individueel lid) Penningm. (S. O. „H.B.B.A.") (S. O. „H.B.B.A.") (S.C. „H.B.M.") (S.C. „H.B.M.") Brouwersmannenkoor) Brouwersmannenkoor)

Vers van 't Vat | 1952 | | pagina 13