het Leven in de brouwcrij 16 Toen de heer den Uyl (tekenaar-Rotterdam) op 29 October naar het kantoor reed, werd hij onder weg door een auto aangereden met als gevolg, dat hij met een schouder-fractuur in het Coolsingelzieken- huis opgenomen moest worden. Onze Rotterdamse bijrijder, A. Meertens, had het ongeluk om in de kelder van een klant een fust, dat hem aangegeven werd, op zijn been te krijgen waardoor dit op twee plaatsen brak. Hij werd in het Sint Franciscus-ziekenhuis opgenomen. Aan beiden wensen wij een spoedig herstel toe. Uit Amsterdam komen diverse feestelijke berichten over huwelijken. Op 7 Augustus van dit jaar trouw de de heer J. Deugd van de afdeling bottelarij met Mej. A. J. van Eist. Beiden hebben hun witte broodsweken dus al achter de rug, evenals het echt paar Wijfjesvan Reysen en het echtpaar v. d. Spoel Camphuynder, van wie het huwelijk plaats vond resp. op 29 en 31 Augustus. Voor de goede orde: de heer Th. Wijfjes werkt op de boenplaats, de heer P. van den Spoel in de bottelarij. Aan allen onze hartelijke gelukwensen. Nog zijn we in Amsterdam niet aan het einde van de feestelijke gebeurtenissen, want 4 October huw de de heer K. J. Th. Bulstra (werkzaam in de gist- kelder) met Mej. G. M. Vroon, op 10 October de machinist E. F. Keesman met Mej. E. D. Halenbeek en op 28 November Mej. W. Schroder van de afd. Boek houding met de heer W. Graber. Ook aan hen onze felicitaties en beste wensen voor een gezegende vaart van het huwelijksschip. Hoewel nog niet ten volle genezen heeft de heer Vliegenthart (bankwerker, R'dam) zijn werk weer hervat. Hopelijk zal hij door dit werk weer spoedig geheel de oude zijn. De heer G. M. C. Mertz (afd. controle te R'dam), die gedurende de laatste oorlog als sergeant bij de Prinses Irene-Brigade in Engeland diende ontving op 27 October j.l. in Tilburg het oorlogsherinnerings- kruis met de gespen voor: 1. Krijg te lande 19401945, 2. Nederland Mei 1940 en 3. Normandië 1944. Wij feliciteren hem van harte met deze onder scheidingen. Op het een en twintigste Nationale Najaarsconcours te Overschie, 3 en 10 November gehouden, behaalde het Heineken's Brouwerij Mannenkoor o.l.v. de heer Chris van Beek de eerste prijs met 343 in de afde ling uitmuntendheid mannenkoren. Van onze Rotterdamse brouwerij gaan groeten aan verscheidene zieken. Gelukkig kunnen wij melden, dat de heer de Hey van de afd. controle goed voor uit gaat en binnenkort weer op de brouwerij hoopt te verschijnen, terwijl ook de berichten van Mej. Nel Smitshoek (afd. correspondentie) uit Hoog Laren gunstig luiden. Vanuit Den Haag komen ook al huwelijksberichten (met vertraging). Allereerst dat van de hulp-machi nist J. Scharroo, die onlangs voor de tweede maal in het huwelijk trad. Hem en zijn vrouw onze geluk wensen. Dan valt te melden, dat de heer A. L. de Lange, hulpchauffeur en Mej. J. W. Lansink de grote stap deden en op 7 Maart 1951 in de echt verbonden werden. Ook hen feliciteren wij van harte. Onze excuses voor de late vermelding. Onze oud-chauffeur J. Wuisman van R'dam, die nu reeds meer dan een half jaar in de Verenigde Staten woont, maakt het blijkens de berichten uitstekend. Binnenkort komt zijn zoon naar Neder land om hier in het huwelijk te treden en zijn vrouw als eerste reis in het huwelijksbootje de tocht naar Amerika te laten maken. In ons vorig nummer verzuimden wij melding te maken van het vertrek van de heer Ph. Barendz (rein. schaftlokalen A'dam), die gepensionneerd werd. Wij wensen hem nog vele jaren toe om in gezondheid van zijn pensioen te genieten. In Amsterdam ging de heer A. Breedveld, die dertig jaar aan de H.B.M. verbonden is geweest, per 1 De cember om gezondheidsredenen met vervroegd pen sioen. Wij wensen hem het beste toe en hopen dat hij nog menigmaal een kijkje op kantoor zal komen nemen, hetgeen hij trouwens beloofd heeft. GEBOREN. Amsterdam: 26- 8-'51 Marinus, zoon van A. J. Overwater (kuiper). 10- 9-'51 Alberdina, dochter van R. Stokker (gist- kelder) Rotterdam: 18- 9-'51 Johannes Wilhelmus Maria, zoon van J. W. Eibers, (biermagazijn). 11- 9-'51 Hendrik Jan, zoon van K. Postma, (verte genwoordiger winkelverkoop). 10-10-'51 Wilhelmina Hendrika, dochter van C. A. den Boer, (automonteur). 30- 8-'51 Ria, dochter van Jan de Jong, (bijrijder). Hé, jongens, Guus is hem. tf>ch niet gesmeerd vorige week. Hij zat in de ijskast.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 16