Nog een Heineken's Fighting Team 7 Honkbal heeft zich in Nederland nog geen grote populariteit kunnen verwerven. In Amerika en ook op Curagao en Aruba is Base-ball (de Amerikaanse versie van honkbal) echter één van de meest geliefde sporten, zowel door spelers als publiek. Ook het personeel van de Baardse Trading Cy, de importeur van ons bier in Aruba, laat zich hierbij niet onbetuigd. Voor het eerst zal het Heineken's Base Ball Team dit jaar in de competitie uitkomen en wij zijn er van overtuigd dat zij, evenals nu in hun sportkledij, aan het eind van de competitie op de ranglijst prima voor de dag zullen komen. Links op de foto ziet men de Heer J. W. Scholl van de Baardse Trading Cy., op Aruba. llllllllllllll!lllllllllllllllllllll!llllltlll!lilllllllltllllllllllillllllllllllllllll!llllllll!llllllllllllllllll![lllllll!llllll[lllllllllllllllllll]llllllllllllllllllllllllllllllllllMIIIIIIIIIIIIIII!IIIIIN IN DE STEEK GELATEN? Het zal U zijn opgevallen, dat enige malen reeds de rubriek Op Eigen Erf niet in ons personeelsblad is opgenomen; de redactie heeft evenwel goede moed, dat nummer 10 in dit opzicht compleet zal zijn en dat daarin weer een populaire uiteenzetting over een of andere afdeling van ons bedrijf te vinden zal zijn. Moeilijker is het voor wat betreft onze buitenlandse medewerkers. Degenen, die ons van copie uit Brussel, Soerabaja, Singapore, New York, Lagos enz. plegen te voorzien, hebben ons deze keer in de steek gelaten, en zij zijn zo ver van ons verwijderd, dat dit niet door een telefoontje of een vragend gezicht is te herstellen. Misschien mogen we uit Soerabaja eens iets horen over de veranderingen sinds de in dit nummer gepu bliceerde luchtfoto is gemaakt en bestaat er voor Singapore aanleiding nieuws te laten weten over de kegelclub Vers van 't Vat, waarvan de geboorte des tijds zo geestig werd aangekondigd. Wij nemen aan, dat de baby nu wel lopen kan en de eerste tandjes inmiddels zijn doorgekomen. En ook zijn wij in Holland benieuwd naar het leven in Lagos en andere nederzettingen van Heineken's getrouwen. Stuurt Uw copie vrijelijk in, wij zullen zoveel mo gelijk alles in het eerst volgende nummer plaatsen en wanneer een niet te zeer aan actualiteit gebonden stukje wegens gebrek aan plaatsruimte eens een keertje mocht blijven overstaan, dan vindt U dat immers geen boos gezicht waard? Bij voorbaat alle medewerkers, waar ook ter we reld de Heineken's belangen dienend, onze hartelijke dank.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 7