het Leven in öe brouwcrij 16 Het doet ons genoegen het herstel van de Heer en Mevr. Hoenstok ('s-Gravenhage) te kunnen melden. Van deze plaats wensen wij hun ook een spoedig volkomen herstel van "hun enig kind toe. Per 1 Juli 1951 werd gepensionneerd de Heer A. Luthart, destijds koetsier, laatstelijk werkzaam in de afdeling expeditie te Rotterdam. Dat dit feit aan velen onopgemerkt voorbij gegaan is, vindt zijn oor zaak in de omstandigheid, dat de Heer Luthart gedu rende de laatste maanden voor zijn pensionnering ziek was. Wij hopen, dat hij nog vele jaren van zijn welverdiend pensioen zal mogen genieten en wensen hem van deze plaats een spoedig volkomen herstel toe. Zomertijd, dus vacantietijd met veel excursies. Een aardige geste was het van het Harmoniecorps „Heienoord" uit Arnhem, dat op Maandag 20 Augus tus een excursie naar de brouwerij in Rotterdam maakte, om gedurende de schafttijd van het perso neel een „lunch-coneert" te geven, waarvoor grote belangstelling getoond werd. Na ruim 35 jaar aan de brouwerij verbonden ge weest te zijn, heeft de Heer H. W. A. Vassen, kas- loper te Amsterdam, afscheid van ons genomen. Wij hopen dat hij nog veel plezier van zijn pensioen mag beleven. De Heer A. v. Dijk (electricien) te Rotterdam, die reeds gedurende een half jaar ziek is, werd opgeno men in het sanatorium Honingerdijk. Wij hopen dat hij spoedig genezen huiswaarts kan keren. Een tweede groet aan een zieke gaat naar Den Haag, waar de Heer W. C. Vliegenthart (monteur Rotterdam) ook reeds een half jaar op genezing wacht. Moge de opname in het ziekenhuis hieraan medewerken en hem spoedig zijn oude plaats op de brouwerij doen innemen. Dat ouwe getrouwen de brouwerij niet gauw ver geten, blijkt weer eens opnieuw uit het feit, dat de Heer P. A. Lampe (gepensionneerd chef afd. fusten- contröle met meer dan 50 dienstjaren), na een daartoe aan hem gedaan verzoek, direct bereid bleek om be hulpzaam te zijn bij het rondleiden van groepen door de brouwerij. Vele Rotterdammers zien hem dan ook weer met vreugde aan z'n pijp trekkend door onze gebouwen rondwandelen. Ook de Dames v. d. Lee en Van Putten hebben „hun eerste liefde" niet vergeten en assisteerden direct bereidwillig toen hun hulp gevraagd werd op de Rotterdamse boekhouding. De Heer v. Zom zond ons een dankbetuiging voor de van de zijde van de directie, bazen en collega's ontvangen blijken van belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. Op de feestavond, waar Ir. Bartels en Ir. Bannink mede aanwezig waren, was het een gezellige boel. Een vrolijke conférence en een dansje droegen bij tot de zeer genoeglijke stemming, waardoor het voor de Heer v. Zom een onvergeeflijke avond werd. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden op: 28 Juli 1951 van MARIA JOSEPHINA MATHILDA VAN HEYNINGEN, weduwe van Lammert v. d. Werken, eerder weduwe van Nicolaas Visser, Rotterdam. 3 Augustus 1951 van de Heer CH. DE WEERD, gepensionneerd kuipenboener en hulpportier te Amsterdam. IN ONZE DIENST TRADEN: ROTTERDAM: 11-6-51 Mej. R. v. Heiningen, koffiejuffrouw. 1-7-51 H. Klein Hesselink, tekenaar. 1-7-51 N. G. Kop, ass. inkoopafdeling. 1-8-51 Mej. W. J. Strötbaum, ass. C.M.A. 16-8-51 W. J. Sauer, ass. chef machinist. 16-8-51 A. Tuk, ass. accountant. 16-8-51 Mej. J. Vaatstra, ass. fustencontróle. 1-9-51 Ir. J. Th. Jonkers, bedrijfsingenieur. 1-9-51 Mej. L. Kooi, afd. gel. geld Provincie. 1-9-51 Mej. M. H. v. Oyen, afd. flessenadministratie. 1-9-51 Mej. Joh. v. d. Blom, afd. export-boekh. 1-9-51 Mej. H. G. E. Groen, afd. correspondentie. 1-9-51 Ir. P. Veldman, ass. bedrijfsl. 3-9-51 Mej. M. Kwakkelstein, flessenadm. 10-9-51 Mej. J. Westerhout, afd. export. 17-9.51 Mej. H. H. M. Bruyns, afd. boekh. AMSTERDAM: Mej. J. Broersma, bkh. fl.bier, 28 Mei 1951. Mej. E. J. Brouwer, stenotyp. export, 1 Aug. 1951. Mej. H. C. Juda, stenotyp. afd. buitenland, 1 Jan. 1951. Mej. J. J. Schoemaker, typ. hoofdbkh., 1 Dec. 1950. Mej. W. Schroder, stenotyp. secr., 1 Aug. 1951. J. van Assen, afd. secretariaat, 1 Aug. 1950. C. D. Nap, ass. hoofdbkh., 1 Februari 1951. B. W. Zon, corr.afd. buitenland, 16 Februari 1951. A. Walpot, afd. magazijnadministratie, 1 Septem ber 1951. (Vertraagde publicatie.) ONZE DIENST VERLIETEN: ROTTERDAM: 11-8-51 H. P. Pijper, bankwerker. 15-8-51 Mej. M. H. Swinkels, typiste. 31-8-51 B. W. Schipper, ass. accountant. AMSTERDAM: 3-8-51 H. W. A. Vassen, kasloper. 31-8-51 Mej. R. Haitjema, steno-typiste.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 16