ROTTERDAM 11 BRIDGE EN KLAVERJAS. Op Donderdag 6 September werd in de schermzaal van de brouwerij A'dam een gecombineerde bridge- en klaverjaswedstrijd gespeeld tegen leden van de Rijkspolitie. De avond kan bijzonder goed geslaagd genoemd worden en zoals uit onderstaande uitslagen blijkt, hebben de H.B.M.-ers alle schroom tegen de politie mensen opzij gezet en op beide fronten de overwin ning behaald. Uitslag Klaverjas: Totaal aantal punten H.B.M.: 22766 Rijkspolitie 22443 Uitslag Bridge: 1. HH. HartogSchuurman (H.B.M.) 26% matchp. 2. DohéSeger (H.B.M.) 25 3/4 Brinkvan Haaften (H.B.M.) 23 3/4 MarsKampmeyer (H.B.M.) 23 5/6/7 HH. BuiskoRenckens (Rijksp.) 19% 5/6/7 de Winter—v. d. Ley (Rp.) 19% 5/6/7 Hofmeisterde Graaf (Rp.) 19% 8. HH. Essersv. d. Kamp (Rijksp.) 19 9. DammersKeizer(H.B.M.) 17% 10. Thomasv. Zuylen (H.B.M.) 17 11. PauwAarse (Rijksp.) 16 12. SiebenlistHuisman (Rijksp.) 14% H.B.M. in totaal 132 matchpunten Rijkspolitie in totaal 108 matchpunten iiiiiiiiiiiiiiiiiimiiimiiiiiMiiiiimiiiiiiiiiiiHiiimiiiiiiiiiiiiiimiiiiHiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHHiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiMii VOETBAL De vorige competitie is voor H.B.B. geëindigd als volgt: gesp. gew. gel. verl. punten Blijdorp 12 7 3 2 17 H.B.B12 7 3 2 17 Rood-Groen 12 7 3 2 17 Crooswijk 12 6 2 4 12 Babberspolder 12 4 2 6 10 Z.V.C12 3 2 7 8 D.C.B12 0 1 11 1 Halve beslissings competitie: H.B.B.Rood-Groen 31 BlijdorpH.B.B40 Rood-Groen—Blijdorp 02 Blijdorp kampioen en promoveert naar de tweede klasse. Maar H.B.B. liet de moed niet zakken, want op: 9 September won H.B.B.-1 van G.B.R. met 61 en H.B.B. 2 van Kortenaer-2 met 42. En 9 September won H.B.B. alweer met 31. Zo doorgaan heren, voor het kampioenschap. Dat zou een mooi cadeau zijn voor ons 25-jarig bestaan. 2 September kregen wij bezoek van onze Amster damse vrienden, die, zoals elders in dit blad reeds aangekondigd, met de beste voornemens waren be zield. Inderdaad is het uitgedraaid op een nederlaag voor Rotterdam en wel met 62, nadat de stand met de rust 21 in het voordeel van Amsterdam was ge weest. Het was een gezellig partijtje voetbal en ook na afloop, lieten de diverse spelers met hun aanhang zich niet onbetuigd. REISCLUB VERS VAN 'T VAT Zaterdag 1 September was voor bestuur en leden van de Reisvereniging „Vers van 't Vat" een bijzon dere dag. In de eerste plaats vanwege het éénjarig bestaan en in de tweede plaats door de wijze waarop deze dag werd gevierd. Omstreeks acht uur heette de voorzitter, de Heer J. de Man, staande temidden der overige bestuurs leden, de aanwezigen met een kort woord hartelijk welkom en legde vooral de nadruk op het feit, dat men was bijeengekomen om feest te vieren. Nu, gefeest is er wel. Nadat het afgelopen jaar was ge memoreerd, maakte de voorzitter zich tot tolk der aanwezigen in zijn dankwoord aan de Heer E. Dek ker, als oprichter, hetgeen culmineerde in het aan bieden van een prachtige, door de leden geschonken, portefeuille. De Heer Dekker, die dit blijk van waardering zeer op prijs stelde, sprak vervolgens de hoop uit, dat de vereniging tot nog groter bloei mocht geraken en doelde terloops op zekere toekomstplannen. Dit voor zover het officiële gedeelte. Al direct bij binnenkomst schetterden vrolijke klan ken, afkomstig van de door de Heren A. Schreuder en H. Dekker verzorgde pick-up installatie, ons om de oren, terwijl de ogen te gast gingen aan de gewel dige „manchetten" op het bier in de glazen, de kaas, de broodjes, de ballen gehakt enz. Van honger en dorst is dan ook niemand omgekomen. Zeer veel tot het onderhouden van de feestvreugde heeft ook bijgedragen het door de "Night-Club Kings" ten gehore gebrachte, terwijl de vier zingende en musicerende cowboys met hun vervaarlijke pistolen, de lachers op hun hand hadden door hun komische liedjes. Zij gaven tevens de première van het door allen enthousiast meegezongen clublied. (Wordt af gedrukt in ons volgend nummer, Red.) Menigeen keek, na het zingen, bedenkelijk naar plafond en muren van de Raadskelder, maar die hebben het ge lukkig gehouden. Tevens werd druk gebruik gemaakt van de gele genheid tot dansen, terwijl onder grote hilariteit, diverse prijzen, waaronder 2 slachtkippen, werden verloot, waarbij men zinspeelde op geheimzinnige verdwijningen uit het kippenhok van de Heer Schalk en sommigen iets mompelden van de duvel en de grote hoop Zoals aan alles kwam ook aan deze avond een eind, echter niet dan nadat was gebleken, dat de leden bijna zonder uitzondering, volleerde feestgangers zijn. Namen te noemen van hen, die hebben bijgedra gen tot het welslagen van de avond ware ondoenlijk doch een uitzondering dient te worden gemaakt voor de Heer Strijker en zijn mannen in hun strijd tegen de honger en de dorst. EEN GAST.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 11