EEN „MONSTER" TRANSPORT 2 66.818 kg trein gewicht van Bordeaux naar Rotterdam Foto boven: Het transport van achteren gezien. Op de voorgrond onze International met de chauffeurs J. Allart en J. v. d. Tol. op de achtergrond de Mack van de Fa. Vermeer. Diverse overwegingen hebben er toe geleid om het trans port van de nieuwe „Gasquet" pasteuriseerbak van Bordeaux naar Rotterdam niet op de normale wijze (per schip) te doen plaats vinden doch met onze International met aan hanger eni de Mack met aan hanger van de fa. Vermeer. Het is niet te verwonderen dat dit enorme transport zo wel onderweg als in Bor deaux zeer veel belangstelling trok. Bovendien zijn wij trots op onze chauffeurs, die on danks enkele technische sto ringen toch op tijd met dit transport in Rotterdam aan kwamen. Foto links: De montage-hal van de Fa. Gasquet waar onze International geladen wordt. BLADVULLING In het Rotterdams Parool troffen wij enige maan den geleden onderstaand berichtje aan. Vannacht trof de nachtwaker van het gem. vrij-entrepöt aan de Stiteltjesstraat een zeeman op het terrein aan, die op zijn komst wegdook tussen vaten wijn. Hij had een emmer bij zich en een mes. De waker nodigde hem uit mee te gaan naar de portier, maar aan deze invitatie werd geen ge hoor gegeven. De zeeman trok zich op zijn schip terug vanwaar hij de waker allerlei dreigemen ten naar het hoofd slingerde. Tenslotte kwam de politie eraan te pas. De zeeman werd meegeno men naar het bureau Nassaukade. Wie mocht hebben gedacht, dat het zijn bedoeling was, wijn te stelen vergist zich. Hij was met de emmer, zo beweerde hij, op weg naar Katendrecht om bier te halen. Jammer van de zeeman. Wanneer hij werkelijk „om bier" was gegaan, zou hem niets overkomen zijn. HRS91

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 2