het Leven in öe brouwcrij 16 Wij ontvingen een ondertrouwkaart van de heer P. Monsma (timmerman te Rotterdam) en mej. H. de Jong. Van deze plaats een gelukwens aan het jonge paar. Op 22 Juni jl. is de heer H. Duiker, werkzaam op het Secretariaat te Amsterdam, in het huwelijk ge treden met mej. Joke van Eijsden. Wij wensen het nieuwe paar veel geluk. De heer J. C. Jansse, assistent afd. Buitenland, Amsterdam, is op 26 Mei jl. als emigrant met de „Groote Beer" naar Australië vertrokken. Wij hopen dat zijn nieuwe vaderland aan zijn verwachtingen zal beantwoorden en wij wensen hem veel succes. De heer Lakeman (Amsterdam) is van de afdeling boekhouding-flessenbier overgeplaatst naar de afd. buitenland. Jopie van der Ven (afd. fustencontróle in Rotter dam) trouwde 6 Juni met de heer F. Oostdijk. Ook aan dit jonge paar onze hartelijke felicitaties. Na een langdurige ziekte is weer in ons bedrijf te Rotterdam teruggekeerd de heer Houtert. Wij wen sen hem van deze plaats van harte geluk met zijn genezing. Nog een gelukwens voor genezing gaat naar de heer Lochmans. Deze keerde in April genezen uit het sanatorium Oranje Nassau Oord terug. In verband met zijn vervroegde pensionnering zien wij hem echter niet zo dikwijls meer op de brouwerij. En dan is er Jopie Wittenberg uit Rotterdam (koffiejuffrouw), die op 4 Juni j.l. de heer T. v. Bekkers het ja-woord gaf. Ook zij worden van ganser harte gefeliciteerd. Mej. Nel Smitshoek, correspondentie-afdeling Rotterdam, is dezer dagen voor algeheel herstel van gezondheid naar het San. „Hoog Laren" vertrokken. Onze beste wensen vergezellen haar. De heer Mertens, werkzaam op de inkoop-afde ling (Rotterdam), trad 5 Juli in het huwelijk; onze hartelijke gelukwensen. De zomer is de tijd van de trouwpartijen en bij Heineken wordt hierop blijkbaar geen uitzondering gemaakt. C. Beider (tapkelder, Amsterdam) trad tenminste ook al in het huwelijk en wel met mej. Chr. P. v. d. Horst. Van harte gefeliciteerd en veel geluk in de „houwelycks" staat. Tenslotte is er C. Stolwijk (eveneens tapkelder, Amsterdam) die een dag na Beider in de huwelijks boot stapte. De gelukkige bruid, die wij hier, even als haar man, onze felicitaties aanbieden, was Pie- tertje van der Meer. Wat zal het een feest geweest zijn in de Amsterdamse tapkelder, twee bruidegoms tegelijk komt alle dagen niet voor! De heer Wagenaar (bijrijder in de garage te Rotter dam), die het ongeluk had een vat op zijn voet te krijgen, zal voorlopig nog niet op de brouwerij terug keren. Wij wensen hem van harte een spoedige algehele genezing toe. Een zeldzaam jubileum. De heer J. Bijl van de afdeling expeditie, Rotterdam, lid en oud-2e voor zitter van het Heineken's Brouwerij Mannenkoor, herdacht in Juni de dag, dat hij voor 40 jaar lid werd van de Gem. Zangvereniging Harmonie te Capelle a/d IJssel, waarvan hij al vele jaren voor zitter is. Wij feliciteren hem van harte en hopen, dat hij zijn taak nog vele jaren in goede gezondheid mag vervullen, ook als lid van ons koor. GEBOREN: AMSTERDAM: 8 Maart: Eric Maarten, zoon van Mr. E. Kettner (afd. buitenland). 28 April 1951: Wilhelmina Martha, dochter van C. Smit (wortkoeler). 2 Juni: Leny, dochter van J. W. M. Wessing (chauf feur luxe auto's). ROTTERDAM: 30.4.51: Bernard Josephus, zoon van H. Weeda, (stoker). 7.5.51: Judith, dochter van A. A. Niemeyer, (ex- portafd.). 19.5.51: Margrietje Elisabeth, dochter van P. W. Plagge (controleur); Johanna, dochter van A. C. v. Krimpen (chauffeur). 21.5.51:Leendert Johannes Berend, zoon van L. Robbe (smid). 25.5.51: Johannes Joost, zoon van A. A. de Keizer (kuiper). 27.5.51: Elzabeth Meinsje, dochter van C. v. Krim pen (emballageafd.). 29.5.51: Cornelis, zoon van H. Kusters (pekkerij). 1.6.51: Jacoba, dochter van L. Kroep, bottelarij. 24.6.51: Pieter George, zoon van P. L. A. C. Hoog vliet, vertegenwoordiger. MAASTRICHT: 22 Mei 1951: Bastiaan Pieter, zoon van G. J. Pot hoven.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 16