Heixieken's Fighting team r\E steeds groeiende omzet van flessenbier dikwijls ten koste van het fustbier mogen we als echte liefhebbers van fustbier, betreuren, dit neemt niet weg, dat we niet achter kunnen blijven om ons aan te passen aan de gewoonte van het publiek. Kunt U sparen 15 Een van de middelen die in de stad Amsterdam met succes worden toegepast zijn de z.g. „flessenwagens" welke U hierboven ziet afgebeeld. In 1949 werd met één wagen begonnen en inmiddels is de vierde wagen noodzakelijk gebleken om al het werk te kunnen verzetten. Met de groei van het aantal wagens steeg ook de omzet en de grote verdienste ligt wel hierin, dat deze verhoogde omzet niet ten koste gaat van het fustbier horecabedrijven worden niet bezocht doch zuiver debietwinst betekent. Er mag hier dus zonder voorbehoud van een succes worden gesproken. VERKIEZING BESTUURSLEDEN STEUNFONDS In September zullen weer verkiezingen worden ge houden voor bestuursleden van het Steunfonds. Aftredend zijn de heren A. F. J. Kruse (afgevaar digde personeel op maandsalaris Amsterdam) en W. C. Noorthoven (afgevaardigde fabriekspersoneel Rotterdam), die zich geen van beiden herkiesbaar stellen. Omtrent candidaatstelling en tijdstip der verkie zing volgen t.z.t. nadere mededelingen. Het Bestuur van het Steunfonds t.b.v. het Personeel der Heineken's Bierbr. Mij. N.V. In zijn jongste vergadering heeft het Steunfonds- bestuur de wenselijkheid besproken ons personeel door sparen in staat te stellen een zekere „reserve" te kweken, die kan dienen om nieuwe aanschaffingen die grote bedragen vergen en in ieder huishouden regelmatig voorkomen te betalen en om onvoor ziene uitgaven te financieren. Binnenkort zult U hierover meer horen. Wij willen hier thans reeds vermelden, dat de deelneming aan deze spaaractie door een speciale maatregel aantrek kelijk zal zijn. Het Steunfondsbestuur.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 15