van onze verenigingen AMSTERDAM ROTTERDAM 10 S. EN O. „H.B.B.A." Eindelijk, na twee keer uitgesteld te zijn, is dan toch onze jaarvergadering doorgegaan. En met algemene stemmen is dan het besluit genomen om toe te treden tot de personeelsunie. Nu dit lichaam een werkelijk heid is geworden, wensen wij het een lang en zeer vruchtbaar leven toe. In het bestuur heeft, door het bedanken van de heer Griffioen, een mutatie plaats gevonden, de heer Hoonhout neemt nu de opengekomen plaats in, zodat Uw bestuur bestaat uit de heren: M. Wassili, le voorzitter; J. Hollander, le secretaris, W. van Biezen, le penningmeester; W. Heitz, 2e voor zitter; J. Koenders, 2e secretaris; G. de Vink,, 2e pen ningmeester; en W. Hoonhout comm. van materiaal. Feest- en Klaverjascommissie bleven ongewijzigd, een bewijs dat deze heren het tot Uw tevredenheid hebben gedaan. In de biljartcommissie is, door het ontijdig bedanken van de heer Kreetz, de heer P. Costenoble tot secretaris Wedstrijdleider gekozen, terwijl Hollander en Heitz resp. als voorzitter en penningmeester optreden. Ook de elftalcommissie bleef ongewijzigd, zie boven. Onze periodieke feestavond was weer een groot succes, wat in een belangrijke mate te danken was aan het voortreffelijke spel van Mej. Broeke en de heren Hayé en van Dooien en de succesvolle band „The Shooting Stars". Een avond de H.B.B.A. vol komen waardig. Wij hebben, door contact met de firma Bergman, een zeer goed nieuwtje voor U. Wilt U een rondvaart maken door onze onvolprezen Amsterdamse havens en grachten, waarvoor de normale prijs f 1,10 per persoon bedraagt, spreekt U dan even met ons be stuur, en wij verzorgen plaatsen voor U in dit luxe bootje a f 0,70 per persoon. U ziet, een belangrijke besparing eniedere Heineken employé kan daar van profiteren, service van de H.B.B.A. En nu dan komt de wedstrijd van het jaar op voet- balgebied weer nader. Dit evenement zal deze keer worden gehouden op Zondag 15 Juli a.s. van 122 uur. Het terrein zal zo spoedig mogelijk bekend wor den gemaakt, want helaas is het Olympiaplein niet beschikbaar. Let U maar op de publicatie-borden. U komt natuurlijk in grote getale Uw favorieten aan moedigen, want de overwinningsreeks der Rotter dammers moet nu toch eens onderbroken worden. (Helaas zal deze opwekking na 15 Juli in Uw bus liggen. Wij hopen dat er niettemin die dag grote be langstelling was. Red.) Verder hebben wij weer grote plannen voor de biljarters en klaverjassers in het komende seizoen. Dus, heren Commissieleden, zet U schrap. Tot slot wensen wij al onze leden een werkelijk prettige vacantie en dan maar weer tot het vol gende seizoen. J. J. M. HOLLANDER, Secr. DANKBETUIGING Hiermede bedank ik mijn chefs en collega's en vooral degenen, die bijgedragen hebben aan de gezellige afscheids avond, voor de vele moeite en betoonde vriendschap. Tevens voeg ik hieraan toe de wens, dat ieder op z'n 60ste jaar zo in de gelegenheid moge worden gesteld om vervroegd pensioen te nemen, waarvoor mijn vrouw en ik de Directie zeer dankbaar zijn. R'dam, Juni 1951. 11. F. v. d. BEIJL. SCHERMEN Het doet ons genoegen u te kunnen mededelen dat onder het kantoorpersoneel van de brouwerij te Rotterdam op 14 April j.l. een schermclub is opgericht onder de naam: Schermvereniging ,,De Heineken's Musketiers." De animo om de schermsport te gaan beoefenen dateert al van jaren her, maar verschillende om standigheden bleken in het verleden evenveel on overkoombare moeilijkheden te zijn om tot op richting van een schermvereniging over te gaan Ditmaal was de animo, echter zo onverwacht groot, dat het in principe gestelde aantal leden kon wor den genoteerd en op het moment dat wij dit schrij ven bestaat onze vereniging uit 6 dames- en 14 herenleden. Er wordt geschermd onder leiding van de Heer Vandervoodt op zijn schermschool aan het Haring vliet. en reeds thans blijkt dat uit onze leden vol doende prima schermsters en schermers naar vo ren komen om binnen afzienbare tiid ook naar bui ten te kunnen optreden. Het enthousiasme onder onze leden is zelfs zo groot, dat wij onze Amsterdamse collega's de goede raad durven geven zich serieus voor te be reiden op het duel waartoe wij hen ongetwijfeld binnenkort zullen uitdagen. Wij willen deze mededeling niet beëindigen al vorens onze hartelijke dank te betuigen voor de warme belangstelling die wij van de Directie, Staf en andere Dersoneelsleden mochten ondervinden. HET BESTUUR Het bestuur van de Schermvereniging „De Hei neken's Musketiers" is als volgt samengesteld: le Voortzitter: A. A. Frenks. 2e Voorzitter: P. L. A. C. Hoogvliet. Secretaresse: Mej. J. M. Kleyngeld. Penningmeester: J. Nobel. VOETBAL In de Jaarvergadering, gehouden in de Raads- kelder op 24 Juni j.l., werd het Bestuur alsmede de elftal- en feestcommissie (25-jarig bestaan) als volgt samengesteld. Bestuur: Voorzitter, A. v. Agthoven; Secretaris, W. Verschoor; Wedstrijd-Secr., A. D. Lange, Penning meester, W. Hirt; 2e Penningm., F. Steenhorst; Comm. v. materiaal, C. Crusifix; Commissaris, J. Crusifix. Elftalcommissie: A. v. Sman, A. v. Agthoven, W. Verschoor, F. v. d. Cingel, C. Molijn. Feestcommissie: K. K. v. Hoffen, voorzitter; J. Cru sifix, lid; L. Miedema, lid; G. Remeeus, lid; T. Aal- ders, lid; W. Hirt, adviserend lid. Nieuwe Donateurs: Mevrouw Meertens, D. Eps- kamp, J. Bouwer en H. de Bruin. Afgevoerd: A. Wessels en P. Ouwendijk.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 10