Een naamgenoot in Singapore De HBM-ers in Singapore hebben een kegelclub die dezelfde naam draagt als ons blad. In Februari heeft de heer van der Eyck uit Surabaia een bezoek ge bracht aan Singapore en aldaar een ledenavond mee gemaakt van de „Vers van 't Vat" kegelclub. Hij schreef ons dat hij er getuige van was geweest dat de heer B. de Jonge het kegelspel „Doodkistje gooien" verloor. In zulk een geval brengt het ver liezen mee dat het slachtoffer „in zijn kist wordt gelegd." Om twee redenen is het gelukkig dat dit slechts „figuurlijk" geschiedde. Ten eerste omdat wij de heer de Jonge nog lang in het land der leven den willen hebben en in de tweede plaats omdat er moeilijk een kist zou zijn te vinden, waar de heer de Jonge op zijn gemak in zou kunnen liggen. Wij willen „Vers van 't Vat" in Singapore toe roepen: „Laat de ballen rollen en laat u niet kisten." PERSONALIA BUITENLAND De heer Honig heeft 30 Maart Amsterdam verlaten voor een reis naar Venezuela, Curagao en de Ver. Staten. Inmiddels keerde hij te Amsterdam terug. Professor ir. E. F. Boon is in opdracht van onze maatschappij eveneens in Venezuela geweest voor het houden van besprekingen met Venezolaanse instanties betreffende het terrein van de nieuwe brouwerij. De heer G. van Baggem, vroeger le machinist te Surabaia, is per 1 Maart in dienst getreden bij Hei- neken te Rotterdam. De heer C. Koopman is op 10 Maart met Europees verlof uit Lagos in Holland teruggekeerd. De heer C. Kroep is op 15 Maart per m.s. Willem Ruys teruggekeerd naar Surabaia. Mevr. Phaff is in Februari per m.s. Willem Ruys uit Singapore in Holland aangekomen. Mevr. Ulenberg is op 12 April per m.s. Oranje naar Cairo vertrokken. Mevr. Zantman is op 15 Maart per m.s. Willem Ruys naar Surabaia vertrokken. Ir. Lens van Rijn heeft van 7 tot 14 April in Rotter dam vertoefd voor besprekingen over technische aan gelegenheden, de brouwerij te Lagos betreffende. De heer G. Rinkel zal in de tweede week van Mei naar Nederland komen voor besprekingen. De heer J. de Rijke, technisch manager van de Malayan Breweries Ltd., is ongeveer 2 weken in Nederland geweest in verband met het overlijden van zijn vader. Tevens werden besprekingen met de heef de Rijke gevoerd over de uitbreidingen te Singapore.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 8