liet Leven in öe brouwgrij 16 We beginnen met in Amsterdam te feliciteren de heren J. Aalten en C. Zoutman met hun benoeming tot voorman in de bottelarij. Dan gaan we naar Rotterdam, helaas met een on prettige boodschap. Mej. Smitshoek van de afd. Cor respondentie zal vermoedelijk enige maanden in een sanatorium moeten worden opgenomen. Wij wensen haar van harte beterschap. Op 1 April verliet J. C. v. Akkeren (A'dam) de machinekamer om met vervroegd pensioen te gaan. Eigenlijk zou hij evenals G. Voogd, die op 8 April de stokerij vaarwel zegde, reeds op 30 December de dienst verlaten hebben, doch beiden moesten eerst hun opvolgers inwerken. Wij hopen dat zij lang van hun pensioen zullen genieten. Mej. A. Bezemer van de afd. Export-Boekhouding in Rotterdam heeft een operatie aan de knie onder gaan en is kortgeleden, na een afwezigheid van diverse maanden, weer in ons midden teruggekeerd. Wij hopen dat het leed voor haar nu definitief gele den zal zijn. Mej. Henny Meertens, van de afdeling fustcontröle in Rotterdam, trad in het huwelijk met de heer Chr. Broere. Het jonge paar heeft zich inmiddels geves tigd in Eindhoven en wij wensen het daarginds veel geluk en voorspoedige vaart in de huwelijksboot. Een prettig bericht vernamen we van de heer E. de Hey (afd. Controle, Rotterdam), die na een verblijf van meer dan een jaar in het ziekenhuis weer in de huiselijke kring terug is. De heer de Hey dankt zijn collega's (in het bijzonder het Mannenkoor) voor hun betoonde belangstelling en niet in het minst de directie, voor wier sociale zorg hij hoogst erkente lijk is. Dan een berichtje over onze emigrant L. A. v. Vliet (ex-bankwerker, Rotterdam). Deze maakt het opper best in Argentinië en overweegt zowaar al om voor zich zelf te beginnen. Als vakman geniet hij een goed loon en de mogelijkheden in dit land, waar de groot ste verschillen tussen arm en rijk zijn waar te nemen, zijn vele. De streek waar hij woont heeft nog al een gematigd klimaat, maar elders in Argentinië kan het blijkbaar nog al spoken. Wie meer wil weten infor- mere maar eens bij de chef-machinist, de heer de Lange, die enkele brieven van hem heeft ontvangen. Na een langdurig verblijf in het Oranje Nassau Oord te Renkum keerde in Rotterdam terug onze gepensionneerde arbeider' P. Lochmans; wij wensen hem van harte verder herstel toe. Eveneens keerde terug uit een sanatorium (Poor- tugaal) de heer N. Houtert. Ook hem wensen wij een spoedig verder herstel toe en hopen dat hij weer gauw zijn plaats in de brouwerij in kan nemen. Op 28 Mei a.s. hoopt Piet Beukers (wie kent hem anders dan Piet?) het feit te herdenken, dat hij voor 50 jaar in onze dienst trad. Direct daarop zal hij de brouwerij Rotterdam met een welverdiend pensioen gaan verlaten. Op 31 Maart werd gepensionneerd de wagenwasser Piet Luycx. Wij wensen hem van hieruit (nadat Ir. Emmens hem dit al persoonlijk bij zijn afscheid ge daan heeft) van harte een langdurig genot van zijn pensioen toe, en betrekken vanzelfsprekend zijn echt genote in deze wens. Op het moment, dat wij dit schrijven, zijn verschil lende leden van ons personeel voor herhalingsoefe ningen in militaire dienst. Wij hopen, dat zij hun kennis van de militaire zaken voldoende zullen op frissen en brengen hun van hieruit een hartelijke groet. De redactie zal het op hoge prijs stellen van belang rijke gebeurtenissen, personeelsleden betreffende, (ook buiten Heineken's verband), op de hoogte te worden gehouden. Als voorbeelden willen wij noemen: bijzondere sportprestaties als vierdaagse wandelmarsen, vijf of meer malen donor bloedtransfusiedienst, prestatie op muziekgebied e.d. Ook aan berichten omtrent per soneelsleden, die langdurige ziekten doormaken zal aandacht gewijd worden. IN ONZE DIENST TRADEN: ROTTERDAM J. P. Mens op 15 Februari 1951 als ass. v. d. afd. geleend geld, stad. 1 Maart 1951: J. C. Broeders als vertegenwoordiger winkelverk.; T. v. Pelt als ass. afd. personeelszaken; Mej. E. J. Jansen als analyste. 27 Maart 1951: P. M. H. Reinards als ass. winkel verkoop. 1 April 1951: E. J. Schut als ass. accountant. 9 April 1951: W. de Jongh als ass. afd. bier stad. 16 April 1951: P. Weerheim als ass. boekhouding. ONZE DIENST VERLIETEN: ROTTERDAM 28 Februari 1951: Mej. H. C. v. d. Meer, typiste, wegens huwelijk met de Heer J. H. Stil. 31 Maart 1951: Ir. J. G. Vermaat, chef inkoopafde ling, wegens het aanvaarden van een functie bij de Verenigde Naties; J. Konijnendijk, ass. boekhouding; Mej. A. G. Hoogvliet, ass. flessenbier; Mej. H. A. Meyer, analyste. 12 April 1951: Mej. H. M. Meertens, ass. fustencon trole, wegens huwelijk met de Heer G. Broere. BROUWERS MANNENKOOR AMSTERDAM. Op 6 April belegde het „Brouwers Mannenkoor" een contactavond voor leden en donateurs. Daar er geen Rotterdammers verwacht werden, kondigden de Amsterdammers zich met de hun eigen beschei denheid op het programma aan als „Het Heineken's meest getapte Bierbrouwers Mannenkoor." Het dient echter gezegd te worden dat zij zich alle moeite gegeven hebben om deze eretitel te verdie nen. Niet alleen de koorleden zelf, maar ook de mede werkers die voor deze avond uitgenodigd waren (allen leerlingen van het Conservatorium) lieten de aanwezigen genieten van een goed gekozen en goed uitgevoerd programma. Het Brouwersmannenkoor bereikte deze avond het doel dat alle personeelsver enigingen zich eigenlijk moeten stellen: ontplooiing van eigen activiteit in een prettige kameraadschap pelijke sfeer, zonder dat de bestuursleden grijs of (kaal) worden van de financiële zorgen. Laten wij daarom hopen, dat dit de eerste van een reeks con tactavonden mag zijn.

Vers van 't Vat | 1951 | | pagina 16