12 REISCLUB „VERS VAN T VAT" Personeel van de afd. Emballage heeft het intia- tief genomen tot oprichting van een reisclub, die dezelfde naam gegeven werd als ons personeelsblad. Reeds 33 leden hebben zich aangemeld. Wie volgt? Inlichtingen verstrekt gaarne: E. DEKKER, Afd. Emballage. BRIDGENIEUWS Het bridgeseizoen is weer begonnen en wel met een massale openingsdrive op Zaterdagmiddag 9 Sep tember, waar practisch alle aangesloten verenigin gen van de Bedrijfscompetitie „Bridge" aan hebben deelgenomen: in totaal 304 personen. De Directie van de Firma Jamin had haar grote zaal gratis te onzer beschikking gesteld, benevens drie consump ties voor iedere deelnemer. De organisatie van deze drive was prachtig en de wedstrijd is zeer vlot ver lopen. Van de dertien deelnemende Heineken's paren hebben slechts 2 paren een tweede prijs gewonnen, terwijl de rest merendeels zeer slecht is geplaatst. Laten we hopen dat dit resultaat geen voorteken is voor onze a.s. competitie-wedstrijden. Onze eerste wedstrijd is op 2 October uit tegen „Never Down" van de firma Jamin en op 6 October thuis tegen de Verenigde Glasfabrieken. In de op 21 September gehouden vergadering van de Bedrijfs competitie is besloten ons aan te sluiten bij de Ne derlandse Bridge Bond. Dit besluit is voornamelijk genomen om de spelers, die ook in de N.B.B. spelen, geen hinderpalen in de weg te leggen. De mogelijk heid bestond dat deze spelers uitgesloten zouden worden. Na bespreking met 'het hoofdbestuur van de N.B.B. is overeengekomen, dat de Bedrijfscompeti tie met haar 500 leden een apart gewest vormt met eigen bestuur. In wezen verandert er dus niets. De voordelen zijn, dat wij nu zelf ook gewestelijke en landelijke wedstrijden kunnen organiseren onder auspiciën van de N.B.B. Ook het inkopen van de be nodigde materialen kan, tegen sterk gereduceerde prijzen, geschieden bij de N.B.B. Gezien de sterke groei van de Bedrijfscompetitie zijn we er toe moeten overgaan in 2 afdelingen te spelen. De laatstaankomende 2 verenigingen van de eerste afdeling degraderen naar de tweede afdeling, terwijl de 2 verenigingen, die bovenaan komen in de tweede afdeling, naar de eerste promoveren. Wij wekken onze leden dan ook op in dit seizoen hun uiterste best te doen om een zo gunstig mogelijk resultaat te behalen. Het kan! G. Uitslagen: 2 October: NeverdownHeineken 73 6 October: HeinekenVegla 46 20 October: HeinekenS.R.A. 75 Modern biervervoer. (Foto: J. A. van Es)

Vers van 't Vat | 1950 | | pagina 12