ROTTERDAM 11 HEINEKEN'S MANNENKOOR ROTTERDAM Op 22 November van dit jaar zal bovengenoemd koor haar vijf-jarig bestaan vieren in de vorm van een concert, dat op 15 December in de zaal van Lommerrijk zal worden gegeven. Hieraan zal mede werking worden verleend door 'het Brouwers Man nenkoor uit Amsterdam, de Kralingse Orkestvereni ging en het Heineken's ballet. Er zullen werken rut- gevoerd worden o.a. van Mozart, A. Bruckner, Brahms en Wagner. Tevens zullen een sopraan- en alt-soliste medewerking verlenen. Het belooft een prachtavond te worden en wij hopen dan ook op een uitverkochte zaal. De prijzen zullen zo laag mogelijk gesteld worden, opdat deze voor niemand een bezwaar zullen zijn. Het gehele muzikale deel staat onder de eminente leiding van de heer Ch. van Beek. Leidster van het ballet is mej. Durang. Langs deze weg wil ik ook nog een beroep doen op onze gewezen leden om weer in onze gelederen terug te keren en aan ons concert mede te werken. Ook zou ik de afdelingschefs willen verzoeken hun medewerking te verlenen, opdat de jongens de repetities op Donderdag kunnen bijwonen. Tot slot wil ik de leden en hun dames er even op wijzen, dat ons jaarfeest plaats zal hebben op Zaterdag 23 December in de Raadskelder van de brouwerij. Het belooft weer een gezellige avond te worden, daar staat het bestuur borg voor gezien de complimenten, die wij verleden jaar na ons jaar feest in ontvangst hebben mogen nemen. Komt dus allen trouw ter repetitie, opdat men op 15 December kan zeggen: niet alleen het bier, maar ook de zang was weer best. W. C. N. VOETBAL 10 September H-B.M.Blijdorp. Het eerste elftal zette de competitie slecht in n.l. met een 01 nederlaag. Voor de rust was het alles H.B.M. wat de klok sloeg. De ene aanval na de andere volgde, maar meer dan een buitenspeldoel- punt leverde dit niet op. Na de rust zakte het tempo bedenkelijk en hierdoor kwam Blijdorp in de meer derheid. Op gelukkige wijze kwam Blijdorp aan een doelpunt (01) en hierbij bleef het. Van Meggelen, -C. Sutter en C. Crusifix speelden een prima wed- .strijd. W. H. 8 October Crooswijk IH.B.B I Een aanvankelijk gelijk opgaande wedstrijd, die geleidelijk een sterker H.B.B. te zien gaf. Toch doel puntten onze tegenstanders het eerst (10). In de tweede helft wist D. v. d. Wetering er met een fraaie kopbal 11 van te maken, hetgeen ook de eindstand werd. Onze verdediging was in prima vorm. Jammer, dat aanvalsleider J. v. d. Tol verstek had laten gaan. 15 October. D.C.B. I—H.B.B. I De eerste overwinning is binnen. D.C.B. werd met 30 aan de zegekar gebonden, nadat de rust met 10 was ingegaan. Nu het eerste schaap over de dam is volgen er toch zeker meer, spelers van het eerste? Efes 17 September H.B.B. IIPantser Boys II Het tweede elftal herstelde zich van de vorige week tegen Babberspolder II geleden 6—0 neder laag en won nu met 6—0. Bravo! J. Hirt en T. Aal- ders deden voor elkaar niet onder en scoorden ieder drie doelpunten. Nadien wist H.B.B. II nog twee maal achtereen een grote overwinning te behalen: H.B.B. II—R.J.B. II 8—2 H.B.B. II—Index II 8—1 Dat zijn geen halve maatregelen en ware er niet het ongelukkige puntenverlies tegen Babberspolder (oorzaak: zie hieronder) dan zouden we al kampioens illusies koesteren. In de op 10 September gespeelde wedstrijd Bab berspolder IIH.B.B. II hebben twee onzer spelers zonder kennisgeving verstek laten gaan. Dat de aardigheid er voor ons met negen man spelende team grondig af was, (behoeft geen betoog. Het be stuur vertrouwt, dat herhaling van deze zeer te laken houding zal uitblijven. Nieuwe donateurs: A. Meertens, R. Helle weg en, A. Ophof, A. Gulik, W. F. Verschoor en J- Berkhout. Nieuwe spelers: P. Nat en M. Th. v. d. Lee. VERLOTING De trekking voor het armbandhorloge, die oor spronkelijk op 5 September j.l. zou plaats vinden, is uitgesteld tot 15 Januari a.s. De uitslag wordt bekend gemaakt in het Vrije Volk, 'het Rotterdams Parool en „Vers van 't Vat". Alle leden en donateurs worden verzocht ertoe mede te werken, dat de nog resterende loten voor die datum verkocht worden.

Vers van 't Vat | 1950 | | pagina 11