het Leven in de brouwerij 16 De Heer J. B. Wilmsen van onze fabriek in Amster dam trad in het huwelijk met Catharinia Kooimans. waarmede wij hen beiden hartelijk feliciteren. Het personeel van het Filiaal Eindhoven heeft op 1:5 Augustus onze brouwerij in Rotterdam be zocht en maakte verder van deze feestdag in het Zuiden gebruik voor een bezoek aan Rotterdam— Ahoy'. Wij namen afscheid van de Heer H. Pater, tekenaar van ons kantoor te Rotterdam, die 8 Augustus met de „Volendam" naar de V.S. emigreerde; hij zal zich vestigen in de staat Utah. Wij wensen hem veel succes in zijn nieuwe werkkring. De Heer J. Glaudie van de afdeling garage in Rot terdam brengt hier zijn dank aan directie en col lega's voor de belangstelling, hem tijdens zijn ziekte betoond. Zijn verblijf gedurende de maand' Juli in Epe heeft hem veel goed gedaan. De Heer Osinga, gepensionneerd koetsier van onze brouwerij te Amsterdam, en echtgenote hopen op 1 Augustus a.s. hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren in goede gezondheid! Mejuffrouw Jansje van Oeveren van ons kantoor te Rotterdam trad in het huwelijk met de Heer P. Rietveld, waarmede wij dit jonge paar van harte gelukwensen. Voor Jansje betekende dit tevens het afscheid van de brouwerij. Nog een gelukwens, n.l. aan de Heer Sutter van de afd. Boekhouding, die eveneens in het huwelijk trad. -j De Heren J. Groos, A. de Melker en J. van Wattum van onze brouwerij Rotterdam hebben de dienst met pensioen verlaten. Mogen deze medewerkers in goede gezondheid welke zij allen als een grote schat hebben leren waarderen nog vele jaren van hun rust kunnen genieten. De heer L. H. W. Plagge, gepensionineerde baas van de gistkelder van onze brouwerij in Rotterdam, hoopt in September zijn gouden huwelijksfeest te vieren. Moge zijn gezondheid hem in staat stellen aan deze 50 huwelijksjaren nog verscheidene toe te voegen. HEINEKEN'S ALL OVER THE WORLD ROTTERDAM. 7 Juni Johanna, dochter van L. Kok (monteur bier leidingen 3 Juli Eveline, dochter van Th. G. Hendriks (ver tegenwoordiger winkelverkoop) 9 Juli Antoinette, dochter van W. A. de Neef (bij rijder). Het is een bekend feit, dat de Hollandse Bier brouwerijen de laatste jaren een belangrijk deel van hun afzet vinden in het buitenland. Onze Export-Afdeling leeft dan ook bijna steeds in hoogspanning vanwege de animo die er in de wereld is om Beineken's te drinken. Niet overal echter kan ons bier zonder moeite geïmporteerd worden em o.m. in Egypte een Mohammedaans land is bier op grond van gods dienstige bezwaren geen' volksdrank. Toch vindt Heineken's in Egypte wel afzet en bovenstaand plaatje bewijst, dat een. flesje bier ook die Arabische bevolking niet onwelgevallig is. In de eerste helft van October zal No. 4 van "Vers vati 't Vat" verschijnen. Copie voor dit nummer uiterlijk 28 September a.s. in zenden aan het Amsterdamse of Rotterdamse redactie-adres. Heren secretarissen der personeelsverenigingen wordt verzocht deze datum wel in het oog te willen houden; ditmaal lieten velen ver stek gaan. Copie is van alle zijden hartelijk welkom; zoals bekend, is de behoefte aan korte, geestige stukjes het grootst. Ook hen die een vervolg op een eerdere bijdrage toezegden herinneren wij gaarne aan hun belofte. Dus: Copie uiterlijk tot 28 September

Vers van 't Vat | 1950 | | pagina 16