12 atlethiek, Badminton en Tafeltennis te houden. Ver der staat op het lijstje een tennistournament voor het Europees oh personeel gecombineerd met het Aziatisch kantoorpersoneel. Voor elck wat wils dus. Nadat het gehele bestuur, bestaande uit de heren Wanschers, de Rijke, Lim, Nadaisen, Ramasamy, Choon, Edwards, Nonis en v. d. Wagt bij acclamatie herkozen was, werd de vergadering gesloten. Ik zal het hierbij laten en hoop u de volgende keer eens wat meer van ons groene eiland te vertellen, zodat u niet verder behoeft te leven in de veronder stelling dat het ergens in China of Indonesia ligt, zoals die Ambtenaar der belastingen, die mij eens een briefje schreef (neen geen dwangbevel) en Singapore plaatste in Ned. Oost Indië, zoals dit in die dagen nog heette. Het duurde maar twee jaar voo,r zijn „berichtje" mij bereikte. Rest mij nog om U, geachte redactie, te danken voor de moeilijke maar zo dankbare taak, om ons, in het buitenland, op de hoogte te houden van alles wat er al zo in Holland voorvalt. Wij van onze kant, ik w.eet zeker ook namens anderen te spreken, hopen IJ hierin op onze manier te mogen helpen, door zo nu en dan eens iets van deze kant der aarde te laten horen. TUAN BOTTEL. P.S. Bijna zou ik vergeten dat op de vergadering ook nog Hollands gesproken werd. UIT DE VERENIGDE STATEN Wij ontvingen een enthousiaste brief van de Redac tie van „the Windmill", het blad dat onder auspiciën van onze vertegenwoordiger voor de Verenigde Staten, de Heer L. van Munching in New York wordt uitgegeven, en dat wordt verspreid onder alle leden van de Heineken's organisatie in Amerika. Onze Amerikaanse zuster wenste ons in het bijzon der geluk met de titel van ons blad. Wij kunnen tot onze vreugde aan onze lezers meedelen, dat op voor stel van de Heer van Munching, die als zo vaak ook nu weer een lumineus idee had, van tijd tot tijd artikelen uit ons blad in „the Windmill'' zullen ver schijnen en vice versa. Dit kan een belangrijke aanwinst voor onze kolom men betekenen, onder meer daar de redactie van „the Windmill'" wordt geleid door de Heer Albert Balink, wiens ervaren en snedige pen niet alleen in dienst staat van „the Windmill", maar ook van het bekende in Amerika verschijnende blad „the Knickerbocker". Trouwens wij mogen hier wel eens vertellen, dat overal waar in de V. S. de naam en het belang van Nederland op het spel staat, de Heer Balink al zijn capaciteiten in dienst stelt van zijn oude vaderland. Wij hopen, dat het contact met „the Windmill" en de belangstelling van de Heer van Munching voor ons en voor onze overzeese vrienden rijke vruchten mogen afwerpen. PERSONALIA BUITENLAND De Heren Honig, van Goor en ter Haar zullen in de eerste dagen van September de Atlantische Oceaan oversteken voor een reis van enige weken naar de V.S., West-Indië en Zuid-Amerika. Ir. Emmens heeft zich 19 Augustus naar Lagos begeven voor besprekingen betreffende mogelijke technische uitbreidingen. Jhr. Wittert van Hoogland is half Augustus weer in Cairo teruggekeerd. Onlangs is in Frankrijk overleden de Heer P. Gei- senberger, oud-directeur van de rijstfabriek te Alexandrië. Gedurende de eerste twee weken van September zal de Heer Jaeger, bedrijfsleider van de brouwerij Bomonti te Cairo voor besprekingen naar Rotterdam komen. Op 11 Juli werden de Heer en Mevrouw Phaff te Singapore verblijd met de geboorte van een zoon. Onze hartelijke gelukwensen. De Heer A. C. van der Zwaan, Singapore heeft op 10 Juni 1950 de dienst van de H.B.M. verlaten. De Heer C. W. v. d. Griendt zal eind Augustus of in de eerste dagen van September in Nederland terugkeren van zijn verblijf in Indonesië na op de terugreis ook een kort bezoek te hebben gebracht aan Cairo. Mevrouw van Berge zal op 12 September per "Willem Ruys" naar Indonesië vertrekken. De heren G. P. H. van Elswijk en C. Koopman vertrekken op 13 September naar Lagos. De Heer Koopman vervangt de Heer B. Pellekaan tijdens diens verlof. Na aankomst van de Heer van Elswijk zal de Heer Puts weer naar Nederland kunnen komen. BRUSSEL Aan Loeke D'Havenloze, Inde Eendracht" Vlaanderestraat 13, Brussel. Beste Loeke, Gij schreef ons een aardige en lange brief, die we graag hadden geplaatst, maar de plaatsruimte liet het niet toe en het papier is duur in Holland, dus we kon den het blad niet groter maken. Maar we beloven oe, dat oe brief de volgende keer aan de beurt komt. Doe Pa en Moeke de groeten en vergeet vooral ook Line niet. Als ge „mesieur de délégé van de Witstaar ziet, neemt dan beleefd oe 1 klak af, want dat is een gewichtig mens, vat gel En een beetje voorzichtig met bier menneke, op oe leeftijd. Tot het volgend „Vers van 't Vat". De Redactie.

Vers van 't Vat | 1950 | | pagina 12