REDACTIONEEL Met de hand op het hart, waarde lezers, het 'is de laatste 'keer, dat wij deze gewichtige aanhef zullen gebruiken. Want wij houden niet van hoofdartikelen en wensen zwaar-op-de-handse betogen uit onze kolommen te weren. Wij willen met dit inleidend woord ons blad ook niet aanbevelen, dat laten wij aan „Vers van 't Vat" zelf over. Alleen dit. Ons eerste nummer verschijnt met enige vertraging en is daardoor, vooral wat betreft het nieuws van de personeelsverenigingen, niet helemaal evenwichtig uitgevallen. Ook overigens is naar onze mening nog veel aan het blad te verbeteren en daar kunt U aan mede werken, want bijdragen vooral korte geestige stukjes zijn altijd hartelijk welkom. Vreest niet voor slordigheden, wij zijn er om Uw kopy, waar nodig, bij te schaven. Wij willen U voorlopig nog ongeregeld, maar later naar wij hopen eens per maand een gezellig Heineken's blad aanbieden, waarin U de bijzondere sfeer van Uw brouwerij terug vindt en dat U en Uw vrouw, maar ook Uw vader en Uw kinderen en mogelijk ook Uw vriend een genoeglijke avondpassering bezorgt. Nogmaals: het moet alles nog groeien en wij zijn nog ver verwijderd van het doel, dat wij ons gesteld hebben. Maar wanneer omstreeks half Juni „Vers van 't Vat" nummer twee ver schijnt (U zorgt toch, dat de kopy vóór 31 Mei in ons bezit is?) zal het doel wellicht al meer nabij zijn. Door Uw medewerking, waarvoor op voor hand onze dank. in ii ii ii ui min min mini minimi iiiiuiiiiiiiiiii minimum ii ii in ii ii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii HOEWEL het niet in onze bedoeling ligt de namen van de samenstellers van dit blad in elk nummer te releveren, menen wij hiervoor bij de verschijning een uitzondering te moeten maken, opdat de lezers weten wie verantwoordelijk zijn voor de inhoud. De samenstelling der redactie-commissie is als volgt: Mr. K. L. Beyen, voorzitter; R. Vestergaard, secre taris; P J. v. Alem, lid; Mr. H. C. Dresselhuys, lid; Drs. J. Gombert, lid; G. E. Kleingeld, lid; J. v. d. Zwaai, lid. Vers van 't Vat wordt toegezonden aan alle perso neelsleden van de Heineken's Bierbrouwerij Mij. N.V., alsmede van de Sint Servatiusbrouwerij te Maastricht; bovendien aan alle gepensionneerden en aan al'len. die naar het buitenland zijn uitgezonden. Mocht men iemand kennen, hetzij hier te lande of in het buitenland, die het eerste nummer van ons blad niet heeft ontvangen en er toch voor in aanmer king komt, dan stelle men zich even in verbinding met de afd. Personeelszaken van de brouwerij waar toe men behoort. S. VERHEUL f Te Amsterdam overleed op 28 Maart j.l. de heer J. Verheul, gepensionneerd koet sier van onze brouwerij aldaar, bij vele ouderen nog wel bekend. Hij mocht de geze gende leeftijd van 73 jaar bereiken. Wij be tuigen zijn nabestaanden onze oprechte deel neming in dit verlies. J. A. J. BAAK f Onze brouwerij te Rotterdam heeft het verlies te betreuren van de heer J. A. J. Baak, die 6 April j.l. na een langdurige ziekte op 48-jarige leeftijd is overleden. Hij was ruim dertig jaar in dienst van Heineken, laatstelijk werkzaam in de gistkelder en maakte o.m. deel uit van het Mannenkoor. Hij was een goed vriend en een gewaar deerd werker in ons bedrijf. Personeelsverenigingen Amsterdam Sportclub „H.B.M." (kantoor) Voorzitter: J. van der Zwaai. Secretaris: P. C. Gimbel. Penningmeester: A. Walop. Commissaris sen: W. C. Both, H. J. Leeflang, A. Wilschut. Sport- en Ontspanningsclub „H.B.B.A." fabriek Voorzitter: M. Wassili. Secretaris: J. J. M. Hollan der. Penningmeester: W. G. van Biezen. Commis sarissen: J. Woenders, F. Vink, W. Heitz, A. Griffioen. Brouwers-Mannenkoor Voorzitter: J. B. Eibers, Secretaris: N. Burgers. Penningmeester: J. A. A. Klasener. Personeelsverenigingen Rotterdam Koepelcommissie, optredende voor de gezamenlijke besturen: J. H. A. Oosterbroek, C.. Stokvis, W. Hirt. Bridge-club „H.B.M." Voorzitter: K. K. van Hof f en. Secretaris: G. J. Giltay. Penningmeester: C. M. van Maurik. Klaverjasclub H.B.M. Voorzitter: J. J. van Beuzekom. Secretaris: J. J. v. d. Wiel. Penningmeester: J. de Weger. Rotterdamse Lawn Tennis Club „Heineken" Voorzitter: A. A. Frenks. Secretaresse: Mej. D. Muller. Penningmeester: R. van Putten. Heineken's Mannenkoor. Ie Voorzitter: W. C. Noorthoven. 2e Voorzitter: J. Bijl. Ie Secretaris: J. Grund. 2e Secretaris: P. Bos. Ie Penningmeester: Chr. Vennix. 2e Penningmees ter: J. Kriesch. Bibliothecaris: F. J. de Lede. Ie Commissaris: W. Grund. 2e Commissaris: vacature. Tajeltermisclub H.B.M. Voorzitter: J. de Lange. Secr./Penningmeester: H. van Hoorn. Voetbalclub H.B.B. Voorzitter: A. J. van Agthoven. Penningmeester: W. Hirt. 2e Penningmeester: C. Beer. Secretaris (tevens vice-voorzitter)J. Vermeul'e Jr. Wedstrijd secretaris: F. C. J. Steenhorst. Commissarissen: C. Crusifix, J. J. Crusifix. Heineken's Ballet. Bestuur: Mej. Henny van der Meer, Mej. Dolly Scheffers. 2

Vers van 't Vat | 1950 | | pagina 2