Waarschuwing Dit jaaroverzicht omvat toekomstgerichte uitspraken die niet verwijzen naar historische feiten maar naar verwachtingen van het management op basis van huidige inzichten en veronderstellingen en die onderhevig zijn aan bekende en onbekende risico's en onzekerheden waardoor de feitelijke resultaten, prestaties of gebeurtenissen aanzienlijk kunnen verschillen van de uitspraken in dit jaaroverzicht. Veel van deze risico's en onzekerheden houden verband met factoren waar HEINEKEN geen controle over heeft en/of die zij niet nauwkeurig kan inschatten, zoals het effect van algemene economische of politieke omstandigheden, veranderingen in consumentenvoorkeuren, het vermogen om overgenomen bedrijven succesvol te integreren en de verwachte synergieën te realiseren, de kosten van grondstoffen, schommelingen in rentevoeten en valutakoersen, veranderingen in belastingtarieven, wijzigingen in de wetgeving, veranderingen in de pensioenkosten, het handelen van regulerende instanties en het weer. Deze en andere risicofactoren worden beschreven in het Engelstalig jaarverslag van HEINEKEN. U wordt aangeraden behoedzaam om te gaan met de toekomstgerichte uitspraken, die uitsluitend geacht worden te zijn gedaan per de publicatiedatum van dit jaaroverzicht. Tenzij daartoe op grond van toepasselijk recht gehouden, aanvaardt HEINEKEN geen enkele verplichting om naar aanleiding van gebeurtenissen of omstandigheden die zich voordoen na de datum van dit jaaroverzicht veranderingen aan te brengen in toekomstgerichte uitspraken in dit jaaroverzicht. Schattingen van marktaandelen in dit jaaroverzicht zijn gebaseerd op externe bronnen, zoals gespecialiseerde onderzoeksbureaus, in combinatie met ramingen door het management van HEINEKEN.

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 19