Welkom bij HEiNEÜgk We zijn We hechten waarde We willen HEINEKEN is een van 's werelds toonaangevende bierbrouwers, met merken die verkrijgbaar zijn in 178 landen over de hele wereld een trotse, onafhankelijke, internationale brouwer die consumenten overal ter wereld wil verrassen en inspireren... aan passie voor kwaliteit, plezier in het leven, respect voor mensen en respect voor onze planeet... in alle markten winnen met Heineken® en met een complete merkenportfolio in geselecteerde markten. Overige online informatie theHEINEKENcompany.com annualreport.HEINEKEN.com 01 Een kort overzicht 04 Onze prioriteiten Verslag van de Raad van Bestuur 06 Bericht van de Voorzitter 09 Vooruitzichten voor 2012 10 Executive Committee Operationele ontwikkelingen 12 Winnende merken 16 Brewing a Better Future 20 Talent van wereldklasse 22 Onze regio's 24 Financiële ontwikkelingen 30 Remuneratiebeleid Jaaroverzicht 38 Geconsolideerde winst en verliesrekening 39 Geconsolideerd overzicht van het totaalresultaat 40 Geconsolideerde balans 41 Geconsolideerd kasstroomoverzicht 43 Geconsolideerd mutatieoverzicht van het eigen vermogen 44 Verklarende woordenlijst 47 Colofon Aanmelden voor nieuwsberichten pere-mail Raadpleeg onze online kalender Nalezen van de meest gestelde vragen Blijf op de hoogte via onze uitgebreide beleggers sectie Lees meer over ons duurzaamheidsbeleid. Lees het volledige jaarverslag in het Engels Download Excel sheets van onze kerncijfers Bezoek onze verslagtoolkit om persoonlijke aantekeningen te maken in het verslag, een link te e-mailen, een print selectie aan te maken en feedback te geven Snel en gemakkelijk navigeren door het jaarverslag en snel zoeken met een zoekfunctionaliteit Deel informatie met anderen via social networks. Welkom in ons laaroverzicht 2011. Dit Nederlandstalige overzicht is een verkorte versie van het volledige Engelstalige verslag, dat kan worden geraadpleegd en gedownload op www.annualreport.HEINEKEN.com.

Jaarverslagen | 2011 | | pagina 2