Heineken NV AGENDA voor de Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Heineken N.V., te houden op donderdag 23 april 2009 om 14:00 uur in de Beurs van Berlage, Damrak 243, Amsterdam. Opening 1 Verslag over het boekjaar 2008. a. Vaststelling van de jaarrekening over het boekjaar 2008. b. Besluit over de bestemming van het saldo van de winst- en verliesrekening in overeenstemming met artikel 12, lid 7 van de statuten van de vennootschap en de uitkering uit ingehouden winsten. c. Decharge van de leden van de Raad van Bestuur. d. Decharge van de leden van de Raad van Commissarissen. 2 Statutenwijziging. 3 a. Verlenging en wijziging van de machtiging van de Raad van Bestuur tot inkoop eigen aandelen. b. Verlenging van de machtiging van de Raad van Bestuur tot uitgifte van (rechten op) aandelen. c. Verlenging van de machtiging van de Raad van Bestuur tot beperking of uitsluiting van het voorkeursrecht van aandeelhouders. 4 a. Aanpassingen van het remuneratiebeleid voor de Raad van Bestuur. b. Hiermee samenhangende wijziging van het Lange Termijn Incentive Plan voorde Raad van Bestuur. 5 a. Herbenoeming van de heer M. Das tot lid (en gedelegeerd lid) van de Raad van Commissarissen. b. Herbenoeming van de heer J.M. Hessels tot lid van de Raad van Commissarissen. c. Benoeming van de heer Ch. Navarre tot lid van de Raad van Commissarissen. Sluiting Agendapunten la tot en met 5 zijn onderhevig aan goedkeuring door de Algemene Vergadering van Aandeelhouders.

Jaarverslagen | 2008 | | pagina 3