Proportioned geconsolideerde deelnemingen Proportionele consolidatie van de hieronder genoemde deelnemingen vindt plaats, omdat krachtens een overeenkomst met de andere aandeelhouders gezamenlijk en rechtstreeks de beslissende zeggenschap in de betrokken vennootschappen wordt uitgeoefend. deelneming in Asia Pacific Breweries (Singapore) Pte. Ltd. Singapore 42,5 South Pacific Brewery Ltd. Port Moresby (Papua Nieuw-Guinea) 31,9 Vietnam Brewery Ltd. Ho Chi Minh Stad (Vietnam) 25,5 DB Group Ltd. Auckland (Nieuw-Zeeland) 23,2 Brasseries du Congo S.A. Brazzaville (Kongo) 50,- Niet-geconsolideerde deelnemingen gewaardeerd op netto vermogenswaarde Zywiec S.A. Zywiec (Polen) 24,9 Guinness Anchor Berhad Petaling Jaya (Maleisië) 10,8 Shanghai Mila Brew Co. Ltd. Shanghai (China) 15,- Tee Yihjia (Fujian) Brewery Co. Ltd. Fuzhou (China) 17,- Overige niet-geconsolideerde deelnemingen en kapitaalbelangen gewaardeerd tegen verkrijgingsprijs Zagorka Brewery Stara Zagorka (Bulgarije) 40,- Quilmes International (Bermuda) Ltd. Hamilton (Bermuda) 15,- Cervejarias Kaiser S.A. Rio de Janeiro (Brazilië) 14,2 1 Deze lijst bevat de kapitaalbelangen die van betekenis zijn voor het wettelijk vereiste inzicht. 2 In overeenstemming met de voorschriften van artikel 17 van de Republic of lreland Companies (Amendment) Act 1986, heeft Heineken N. V. een onherroepelijke garantie afgegeven betreffende het boekjaar 1 januari 1994 tot en met 31 december 1994, voor verplichtingen, zoals bedoeld in artikel 5(c) van deze wet, van de dochtermaatschappijen Murphy Brewery lreland Limited en Murphy Brewery Sales Limited.

Jaarverslagen | 1994 | | pagina 61