H. HEINEKEN Zc W ET E R I N OP LAN T S O EN 6. 1017 ZO AMSTERDAM Bij mijn aftreden als President en Gedelegeerd Commissaris van Heineken N.V. gaan mijn gedachten terug naar die moeilijke periode van opbouw, vlak na de Tweede Wereldoorlog. Het water stond ons in die jaren soms tot de lippen, maar door keihard werken en met een rotsvast vertrouwen in de kwaliteit van onze produkten hebben wij allen er iets moois van gemaakt. En hoe! Heineken is gegroeid naar een benijdenswaardige positie in de wereldbiermarkt en is al jaren de meest internationale brouwerij ter wereld. Nog steeds vind ik het een bijzondere gedachte dat op steeds meer plaatsen in de wereld een kwaliteitsprodukt wordt gedronken waar mijn naam op staat. Dat geeft een gevoel van trots. Deze trots wordt gedeeld door de werknemers van Heineken en dat verheugt mij ten zeerste. Zij hebben al die jaren de kwaliteit van het produkt en de kwaliteit van het ondernemen hoog in het vaandel gehad. Dankzij hun inzet en toewijding kunnen wij de consument bieden waar hij om vraagt: een heerlijk, helder bier van uitstekende kwaliteit. Zolang Heineken in hechte samenwerking met haar afnemers blijft inspelen op de wensen van de consument heb ik alle vertrouwen in de toekomst, hoe scherp de internationale concurrentie ook wordt. Natuurlijk blijf ik als Voorzitter en Gedelegeerde van de Raad van Beheer van Heineken Holding nauw betrokken bij de brouwerij. Ik heb in 1989, bij mijn aftreden als Voorzitter van de Raad van Bestuur, gezegd dat de brouwerij als een kind voor mij is. Daar neem je natuurlijk nooit echt afscheid van. A.H. Heineken

Jaarverslagen | 1994 | | pagina 11