Lijst van kapitaalbelangen Indien de deelneming minder dan 100% bedraagt, is het deelnemingspercentage vermeld. Volledig geconsolideerde deelnemingen Voor de met een gemerkte, in Nederland gevestigde rechtspersonen is een aansprakelijkstelling overeenkomstig artikel 403, Titel 9, Boek 2 van het Burgerlijk Wetboek afgegeven. Ten behoeve van onze Ierse dochtermaatschappij Murphy Brewery Ireland Limited heeft Heineken N.V. een onherroepbare aansprakelijkstelling afgegeven voor het boekjaar 1 januari 1991 tot en met 31 december 1991 in overeenstemming met de voorschriften van Section 17 van de 'Republic of Ireland Companies (Amendment) Act 1986'. deelneming in Heineken Nederlands Beheer B.V. Amsterdam Heineken Brouwerijen B.V. Amsterdam Heineken Nederland B.V. Amsterdam Heineken Internationaal Beheer B.V. Amsterdam Heineken Technical Services B.V. Amsterdam Amstel Brouwerij B.V. Amsterdam Amstel Internationaal B.V. Amsterdam Vrumona B.V. Bunnik Invebra Holland B.V. Amsterdam Brouwerij de Ridder B.V. Maastricht Limba B.V. Amsterdam Brand Bierbrouwerij B.V. Wijlre Gemeenschappelijk Bezit Brand B.V. Wijlre Beheer- en Exploitatiemaatschappij Brand B.V. Wijlre Sogebra S.A. Parijs (Frankrijk) El Aguila S.A. Madrid (Spanje) SI,2 Birra Dreher S.p.A. Popoli (Italië) 95,1 Athenian Brewery S.A. Athene (Griekenland) 98,8 Murphy Brewery Ireland Ltd. Cork (Ierland) Mouterij Albert N.V. Ruisbroek (België) Ibecor S.A. Brussel (België) Van Munching Co., Inc. New York (Verenigde Staten) Heineken Finance N.V. Willemstad (Ned. Antillen) Brasseries, Limonaderies et Malteries du Zaïre 'Bralima' S.A.R.L. Kinshasa (Zaïre) 69,6 Brasseries et Limonaderies du Rwanda 'Bralirwa' S.A.R.L. Kigali (Rwanda) 70,- Brasseries et Limonaderies du Burundi 'Brarudi' S.A.R.L. Bujumbura (Burundi) 59,3 Brasserie de Gitega 'Bragita' S.A.R.L. Gitega (Burundi) 59,3 Brasserie de Brazzaville S.A. Brazzaville (Volksrep. Kongo) Brasseries de Bourbon S.A. St. Denis (Réunion) 52,4 P.T. Multi Bintang Indonesia Jakarta (Indonesië) 77,2 56

Jaarverslagen | 1991 | | pagina 52