Lijst van kapitaalbelangen -# Indien de deelneming minder dan 100% bedraagt, is het deelnemingspercentage vermeld. Volledig geconsolideerde deelnemingen Voor de met een gemerkte, in Nederland gevestigde rechtspersonen is een aansprakelijkstelling overeenkomstig artikel 403, Titel 9, Boek 2 van het Burgerlijk Wetboek afgegeven. deelneming in Heineken Nederlands Beheer B.V. Amsterdam Heineken Brouwerijen B.V. Amsterdam Heineken Nederland B.V. Amsterdam Heineken Internationaal Beheer B.V. Amsterdam Heineken Technisch Beheer B.V. Amsterdam Amstel Brouwerij B.V. Amsterdam Amstel Internationaal B.V. Amsterdam Vrumona B.V. Bunnik Bokma B.V. Leeuwarden Coebergh B.V. Schiedam Gedistilleerd en Wijngroep Nederland B.V. Zoetermeer i Invebra Holland B.V. Amsterdam Brouwerij de Ridder B.V. Maastricht Limba B.V. Amsterdam Koninklijke Brand Bierbrouwerij B.V. Wijlre Sogebra S.A. Parijs (Frankrijk) El Aguila S.A. Madrid (Spanje) 51,2 Birra Dreher S.p.A. Popoli (Italië) 95, Athenian Brewery S.A. Athene (Griekenland) 98,8 Murphy Brewery Ireland Ltd. Cork (Ierland) Mouterij Albert N.V. Ruisbroek (België) Ibecor S.A. Brussel (België) Heineken Finance N.V. Willemstad (Ned. Antillen) Brasseries, Limonaderies et Malteries du Zaïre 'Bralima' S.A.R.L. Kinshasa (Zaïre) 69.6 Brasseries et Limonaderies du Rwanda 'Bralirwa' S.A.R.L. Kigali (Rwanda) 70, Brasseries et Limonaderies du Burundi 'Brarudi' S.A.R.L. Bujumbura (Burundi) Brasserie de Gitega 'Bragita' S.A.R.L. Gitega (Burundi) 5 9,3 Brasserie de Brazzaville S.A. Brazzaville (Volksrep. Kongo) Brasseries de Bourbon S.A. St. Denis (Réunion) 52,4 P.T. Multi Bintang Indonesia Jakarta (Indonesië) 77,2 56

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 67