Geconsolideerde deelnemingen Niet geconsolideerde deelnemingen Geconsolideerde deelnemingen Niet geconsolideerde deelnemingen Paramaribo Surinaamse Brouwerij, Suriname Parbo Nassau Commonwealth Brewery, Bahama's Heinckcn Kalik Guinness Vita Malt Dit overzicht (per 31 december 1990) geeft een indruk van de vestigingen, eigen biermerken en onder licentie geproduceerde merken. Genoemde merken voorden lokaal gebrouwen of geïmporteerd. Kingston Desnoes Geddes, Jamaica Heineken Red Stnpe Dragon Guinness Mc Ewans Port-au-Prince Brasserie Nationale d'Haiti, Haïti Heineken Malta Prestige San José Cerveceria Costa Rica, Costa Rica Heineken Beiroet Almaza, Libanon Amstel Almaza Port of Spain National Brewing Company, Trinidad Heineken Heineken Malta Stag Mackeson Vieux-Fort Windward Leeward Brewery, St. Lucia Heineken Heineken Malta Red Strifte Hamilton Amstel Brewery Canada Canada Amstel Amstel light Grizzly Henninger Peroni Steeler Lamentin Brasserie Lorraine, Martinique Heineken Heineken Malta Lorraine Mackeson Willemstad Antilliaanse Brouwerij, Nederlandse Antillen Amstel Amstel Malta Asuncion Caaguaza Montevideo Quilmes Corrientes San Miguel de T ucuman Mendoza Quilmes Group, Argentinië, Uruguay, Paraguay Quilmes Palermo Pilsen Norte Andes Bremen Baviera Santo Domingo Cerveceria Nacional Dominicana, Dominicaanse Republiek Heineken Nova Iguacu Mogi Mirim Jacarei Divinópolis Gravatai Kaiser Group, Brazilië Heineken Kaiser Pedavena Popoli Massafra Macomer Cagliari Aosta Messina Birra Dreher Group, Italië Heineken Amstel Buckler Dreher Henninger Ichnusa Messina Hessel Mc. Farland Zaragoza Cordoba Valencia Madrid El Aguila, Spanje Heineken Buckler Dry 100 Aguila Adlerbrau Schil tigheim Marseille Mons-en-Baroeul Franchise de Brasserie, Frankrijk Heineken Buckler "33" Ancre George Killian's Pelican Löwenbrau Mützig Pelforth Porter Record Tuborg Licentiepartners Samlesbury Magor Whitbread, Engeland Heineken Murphy Arendal Ringnes, Noorwegen Heineken Zerka General Investment, Jordanië Amstel Licentiepartner 's-Hertogenbosch Zoeterwoude Wijlre Maastricht Nederland Heineken Amstel Buckler Dry 100 Van Vollenhoven Stout Brand Ridder Wieckse Witte Athene Thessaloniki Patras Athenian Brewery, Griekenland Amstel Heineken Buckler Cork Murphy Brewery Ireland, Ierland Heineken Buckler Murphy Geconsolideerde deelnemingen Niet geconsolideerde deelnemingen Geconsolideerde deelnemingen Niet geconsolideerde deelnemingen Gisenyi Bralirwa, Rwanda Primus Mützig Guinness Bujumbura Gitega Brarudi Bragita, Burundi Primus Amstel Brazzaville Brasserie de Brazzaville, Volksrepubliek Kongo Amstel Primus Saint-Denis Brasseries de Bourbon, Réunion Amstel Buckler Bourbon Guinness Kinshasa Bukavu Kisangani Boma M'Bandaka Bralima, Zaïre Primus Mützig Luanda Dondo Nocal/EKA, Angola Nocal Eka Freetown Sierra Leone Brewery, Sierra Leone Star Guinness Shanghai Shanghai Mila Brew, China Reeb ABC Stout Singapore Asia Pacific Breweries, Singapore Heineken Anchor Tiger ABC Stout Guinness Petaling Java Kuala Lumpur Guinness Anchor Berhad, Maleisië Heineken Anchor Tiger Lion Stout Guinness Surabaya Tangerang Medan Multi Bintang Indonesia, Indonesië Bintang Tiger Guinness Lagos Aba Kaduna Ibadan Nigerian Breweries, Nigeria Star Gulder Maltina Rex Casablanca Fès Tanger Brasseries du Maroc, Marokko Heineken Flag Stork Licentiepartner Isando Claremont Durban South African Breweries, Zuid-Afrika Amstel Noumea Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie, Nieuw-Caledonië Number One Licentiepartners Tokyo Kirin Brewery Comp. Ltd., Japan Heineken Papeete Brasserie de Tahiti, Tahiti Heineken Htnano Moundou Brasseries du Logone, Tsjaad Gala Kumasi Kumasi Brewery, Ghana Star Gulder Port Moresby Lae SP Holdings, Papua Nw.-Guinea SP South Pacific Export Lager

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 48