Te behandelen onderwerpen door de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders van Heineken N.V., te houden op donderdag 18 april 1991 om 14.30 uur in de ontvangstruimte van de Heineken brouwerij, Stadhouderskade 78, Amsterdam. Opening 1 Verslag over het boekjaar 1990. 2 Vaststelling van de balans per 31 december 1990, van de winst en verliesrekening over het boekjaar 1990 en van de toelichting. 3 Beslissing over de bestemming van het saldo van de winst- en verliesrekening overeenkomstig het bepaalde bij artikel 12, lid 4, van de statuten der vennootschap. 4 Benoeming van twee commissarissen. Bindende voordrachten:* 1 Mr A.G. Maris 2 Mr J.Th. Kappelle ljhrj. Loudon 2 DrsJ. Buys De gegevens van de betrokkenen, bedoeld in artikel 142, lid 3, Boek 2, BW zijn vermeld op een bijlage bij deze agenda. 5 Benoeming van een lid van de Raad van Bestuur. Te behandelen Bindende voordracht: onderwerpen 1 Ir K. Vuursteen 2 Drs A.A. Vellekoop 6 Statutenwijziging De Raad van Commissarissen stelt voor om de statuten van de vennootschap als volgt te wijzigen: Artikel 7, lid 8 komt te luiden: 'Personen, die de leeftijd van tweeënzestig jaar hebben bereikt, zijn niet tot lid van de raad van bestuur benoembaar. Een lid van de raad van bestuur treedt af in de eerste jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders, welke gehouden wordt nadat hij de tweeënzestig jarige leeftijd heeft bereikt. De algemene vergadering van aandeelhouders kan ten aanzien van een of meer leden van de raad van bestuur besluiten dat en in hoeverre het in dit lid bepaalde niet op hem van toepassing zal zijn.' Sluiting

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 3