Heineken N.V. gevestigd te Amsterdam Bindende voordracht, conform artikel 7, lid 2, van de statuten van Heineken N.V., opgemaakt door de Raad van Commissarissen ter benoeming van een commissaris der vennootschap in de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders der vennootschap, te houden op 25 april 1990. 1 Drs S. Orlandini 2 Mr J.Th. Kapelle Mededelingen betreffende de kandidaten: Drs S. Orlandini Leeftijd Beroep Aandelen in de vennootschap Betrekkingen Commissariaten Bestuursfuncties Redenen Mr J.Th. Kappelle Leeftijd Beroep Aandelen in de vennootschap Betrekkingen Commissariaten 68 jaar bedrijfseconoom geen oud-President-directeur van de Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V. Ahrend Groep N.V. Algemene Bank Nederland N.V. The Cannon Group Nederland B.V. Chip(s)hol Forward N.V. DAF B.V. D. Drukker Zn N.V. Granada Computer Services (Nederland) B.V. Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V. Nagron Nationaal Grondbezit N.V. Nationale Nederlanden N.V. Randstad Holding N.V. Sara Lee/D.E. N.V. Svedex Holding B.V. Venture Capital Investors B.V. Voorzitter Nederland/Distributieland Stichting Holland - Sevilla 1992 Nijenrode Universiteit voor Bedrijfskunde European Advisory Committee New York Stock Exchange Stichting Bevordering Effectenbezit KPMG Klynveld Wegens zijn uitgebreide kennis en ervaring ten aanzien van bedrijfsvoering op nationaal en internationaal gebied wordt de heer Orlandini voor herbenoeming voorgesteld. 57 jaar jurist geen oud Hoofd Sociale Zaken en Recrutering geen

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 7