1 Lijst van kapitaalbelangen Jaarrekening 1989 Heineken N.V. 44 Algemeen De in deze lijst opgenomen kapitaalbelangen zijn in de consolidatie betrokken, tenzij anders is aangegeven. Indien de deelneming minder dan 100% bedraagt, is het deelnemingspercentage vermeld. Van een aantal minder belangrijke kapitaalbelangen is vermelding achterwege gelaten op grond van artikel 379, Titel 9, Boek 2, B.W. Voor de met een gemerkte rechtspersonen is een aansprakelijkstelling overeenkomstig artikel 403, Titel 9, Boek 2, B.W. afgegeven. De met aangeduide belangen zijn niet in de consolidatie van de Heineken groep betrokken. Nederland deelneming in Heineken Nederlands Beheer B.V. Heineken Brouwerijen B.V. Heineken Nederland B.V. Heineken Internationaal Beheer B.V. Heineken Technisch Beheer B.V. Amstel Brouwerij B.V. Amstel Internationaal B.V. Vrumona B.V. Bokma B.V. Coebergh B.V. Gedistilleerd en Wijn Groep Nederland B.V. Invebra Holland B.V. Brouwerij de Ridder B.V. Limba B.V. Koninklijke Brand Bierbrouwerij B.V. Bols Benelux B.V. Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Bunnik Leeuwarden Schiedam Zoetermeer Amsterdam Maastricht Amsterdam Wijlre Nieuw Vennep 50,0 Overig Europa Sogebra S.A. El Aguila S.A. Birra Dreher S.p.A. Athenian Brewery S.A. Murphy Brewery Ireland Ltd. Mouterij Albert N.V. Ibecor S.A. Duncan, Gilbey Matheson International Ltd. Parijs (Frankrijk) Madrid (Spanje) Popoli (Italië) Athene (Griekenland) Cork (Ierland) Ruisbroek (België) Brussel (België) Londen (Engeland) 51,2 85,2 98,8

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 52