i Lijst van deelnemingen (zoals bedoeld in art- 379. Titel 8, Boek 2, B.W.; de deelneming bedraagt 100%, tenzij anders vermeld) Nederland deelneming in Heineken Nederlands Beheer BV Heineken Brouwerijen BV Heineken Nederland BV Heineken Internationaal Beheer BV Heineken Technisch Beheer BV Heineken Reken Centrum BV Heineken Assurantie Bemiddeling BV Heineken Exploitatie Maatschappij BV Amstel Brouwerij BV Amstel Internationaal BV Panden Exploitatie Maatschappij BV Vrumona BV Bokma BV Coebergh BV Gedistilleerd en Wijngroep Nederland BV Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Bunnik Leeuwarden Schiedam Zoetermeer Conform het bepaalde in art. 403. lid 1, sub e, Titel 8, Boek 2. B.W. wordt medegedeeld, dat met betrekking tot de hierboven vermelde met een gemerkte rechtsperso nen niet aan alle voorschriften van Titel 8. Boek 2, B.W. is voldaan. Overig Europa Mouterij Albert NV Sogebra S.A. Ibecor S.A. Athenian Brewery S.A. Duncan, Gilbey Matheson Birra Dreher S.p.A. Murphy Brewery Ireland Ltd. El Aguila S.A (per 31 december 1984 nog niet geconsolideerd: eigen vermogen per 31 december 1983 Pts 18.555 miljoen: netto winst over 1983 Pts 312 miljoen) Wijnegem (België) Parijs (Frankrijk) Brussel (België) Athene (Griekenland) Londen (Engeland) Milaan (Italië) Cork (Ierland) Madrid (Spanje) 51,- 97,5 36 A Westelijk Halfrond Heineken Finance NV Surinaamse Brouwerij NV Preferente aandelen Gewone aandelen Antilliaanse Brouwerij NV National Brewing Company Ltd. Brasserie Lorraine S.A. Windward Leeward Brewery Ltd. Heineken do Brasil Comercial Ltda. Amstel Brewery Canada Ltd. Quilmes International (Bermuda) Ltd. Cerveceria Bohemia S.A. Commonwealth Breweries Ltd. Brasserie Nationale d'Haiti S.A. Willemstad (Ned. Antillen) Paramaribo (Suriname) Willemstad (Ned. Antillen) Port of Spain (Trinidad) Fort-de-France (Martinique) Vieux-Fort (St. Lucia) Rio de Janeiro (Brazilië) Toronto (Canada) Hamilton (Bermuda) Santo Domingo (Dom. Rep.) Nassau (Bahamas) Port-au-Prince (Haïti) 50,- 38- 51.6 40- 58,1 71.7 15,— 8.5 48- 10,5 46

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 51