Overzicht gelieerde ondernemingen Nederland Heineken NV (De hieronder genoemde ondernemingen zijn geconsolideerd in de jaarrekening opgenomen met uitzondering van de met gemerkte. De deelneming bedraagt 100%, tenzij anders vermeld.) Amsterdam participatie in Heineken Nederlands Beheer BV Heineken Brouwerijen BV Heineken Nederland BV Heineken Internationaal Beheer BV Heineken Technisch Beheer BV Heineken Reken Centrum BV Heineken Assurantie Bemiddeling BV Heineken Exploitatie Maatschappij BV Amstel Brouwerij BV Amstel Internationaal BV Panden Exploitatie Maatschappij BV Vrumona BV Bokma BV Coebergh BV Van Olffen BV Gedistilleerd en Wijngroep Nederland BV Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Bunnik Leeuwarden Schiedam Hattem Zoetermeer Overig Europa Mouterij Albert NV Heineken France S.A. Ibecor S.A. Athenian Brewery S.A. Duncan, Gilbey Matheson Dreher S.p.A. Birra Dreher S.p.A. I.Bi. Dreher S.p.A. A.Ti. Dreher S.p.A. *Tomatin Distillers Co., Ltd. Wijnegem (België) Schiltigheim (Frankrijk) Brussel (België) Athene (Griekenland) Londen (Engeland) Milaan (Italië) Massafra (Italië) Macomer (Italië) Popoli (Italië) Londen (Engeland) 50- 20,- Westelijk Halfrond Heineken Finance NV Surinaamse Brouwerij NV Preferente aandelen Gewone aandelen Antilliaanse Brouwerij NV National Brewing Company Ltd. Brasserie Lorraine S.A. Windward Leeward Brewery Ltd. Amstel Brewery Canada Ltd. Willemstad (Ned. Antillen) Paramaribo (Suriname) Willemstad (Ned. Antillen) Port of Spain (Trinidad) Fort-de-France (Martinique) Vieux-Fort (St. Lucia) Toronto (Canada) 50,- 38- 46,4 38,4 58,1 64,9 42

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 43