Prae-advies van de Raad van Commissarissen Aan Aandeelhouders De Raad van Commissarissen heeft van de Raad van Be stuur de opgemaakte jaarrekening over het boekjaar 1981 ontvangen. Deze jaarrekening, welke is weergegeven op de pagina's 30 tot en met 46 van dit verslag, is gecontro leerd door de accountants Klynveld Kraayenhof Co. Hun verklaring is opgenomen op pagina 47. De Raad van Commissarissen adviseert U de jaarrekening vast te stellen en overeenkomstig het voorstel van de Raad van Bestuur het dividend te bepalen op 50.575.000 en het restant van de winst ad 69.819.000 toe te voegen aan de Algemene reserve. Per aandeel van 25,nominaal betekent dit voorstel een dividend van 3,50, waarvan op 14 september 1981 een interimdividend van 1,50 reeds betaalbaar werd gesteld. In de vacature van Voorzitter van de Raad van Commissa rissen, welke is ontstaan door het aftreden van Jhr O.A.E.E.L. Wittert van Hoogland, hebben wij voorzien door als zodanig te benoemen de heer H.H. Thyssen- Bornemisza. In de op 27 april 1982 te houden algemene vergadering van aandeelhouders treden Drs P.J.G. van Doorne en Jhr J. Loudon volgens rooster af als commissaris. Beide heren zijn terstond herkiesbaar. Aan de genoemde alge mene vergadering zullen door ons opgemaakte bindende voordrachten worden gedaan voor de benoeming van twee commissarissen. Wij stellen er prijs op de Raad van Bestuur en allen die in de afgelopen periode binnen de onderneming werkzaam zijn geweest te complimenteren voor de vaak onder moeilijke omstandigheden getoonde werkkracht en de mede daaruit voortgekomen ondernemingsresultaten. Amsterdam, 22 maart 1982 Thyssen-Bornemisza Jiskoot Van Doorne Stikker Orlandini Maris Loudon 9

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 14