Overzicht gelieerde ondernemingen Nederland Heineken NV Amsterdam (De hieronder genoemde ondernemingen zijn geconsolideerd in de jaarrekening opgenomen met uitzondering van de met gemerkte. De deelneming bedraagt 100%, tenzij anders vermeld.) participatie in Heineken Nederlands Beheer BV Amsterdam Heineken Brouwerijen BV Amsterdam Heineken Nederland BV Amsterdam Heineken Internationaal Beheer BV Amsterdam Heineken Technisch Beheer BV Amsterdam Heineken Reken Centrum BV Amsterdam Heineken Assurantie Bemiddeling BV Amsterdam Heineken Exploitatie Maatschappij BV Amsterdam Amstel Brouwerij BV Amsterdam Amstel Internationaal BV Amsterdam Panden Exploitatie Maatschappij BV Amsterdam Vrumona BV Bunnik Bokma BV Leeuwarden Coebergh BV Schiedam Van Olffen BV Hattem Gedistilleerd en Wijn Groep Nederland BV Zoetermeer BV Distilleerderij Jacques Hennekens Beek Overig Europa Mouterij Albert NV Wijnegem (België) Alsacienne de Brasserie S.A. (Albra) Schiltigheim (Frankrijk) 99,4 Ibecor S.A. Brussel (België) 50,- Athenian Brewery S.A. Athene (Griekenland) 82,9 Duncan, Gilbey Matheson Londen (Engeland) Dreher S.p.A. Venetië (Italië) 99,8 Birra Dreher S.p.A. Taranto (Italië) 99,8 IBI Dreher S.p.A. Macomer (Italië) 99,8 Westelijk Halfrond Heineken Finance NV Willemstad (Ned. Antillen) Surinaamse Brouwerij NV Paramaribo (Suriname) Preferente aandelen 50,— Gewone aandelen 38,— Antilliaanse Brouwerij NV Willemstad (Ned. Antillen) 31,4 National Brewing Company Ltd. Port of Spain (Trinidad) 38,4 Brasserie Lorraine S.A. Fort-de-France (Martinique) 40,- Windward Leeward Brewery Ltd. Vieux-Fort (St. Lucia) 61,9 44

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 44