TE BEHANDELEN ONDERWERPEN door de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders van Heineken N.V., te hou den op dinsdag 11 januari 1977 om 14.30 uur in de ontvangstzaal van het bedrijf der vennootschap, Stadhouderskade 78, Amsterdam. Opening 1 Verslag over het boekjaar 1975/1976. 2 Vaststelling van de balans per 30 september 1976, van de winst- en verliesrekening over het boekjaar 1975/1976 en van de toelichting. 3 Beslissing over de bestemming van het saldo van de winst- en verliesrekening overeen komstig het bepaalde bij artikel 12 lid 2 van de statuten der vennootschap. 4 Door de Raad van Commissarissen goedgekeurd voorstel afkomstig van de Raad van Bestuur, tot wijziging van artikel 8 lid 2 en van artikel 10 lid 1 van de statuten der ven nootschap als volgt: - van artikel 8 lid 2 de tweede zin te doen vervallen en de eerste zin te doen luiden De vennootschap wordt vertegenwoordigd door twee gezamenlijk handelende leden van de raad van bestuur. - artikel 10 lid 1 te wijzigen als volgt De raad van commissarissen heeft te allen tijde toegang tot de gebouwen, kantoren en archieven der vennootschap en kan inzage nemen van alle bescheiden en boeken der vennootschap. De raad van commissarissen kan uit zijn midden één of meer personen aanwijzen om de in de vorige zin omschreven bevoegdheden uit te oefenen. 5 Benoeming van twee commissarissen. Bindende voordrachten: 1 Jhr O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland 1 Mr P. Plantenga 2 Mr J. L. W. Sillevis Smitt 2 Mr A. Voüte De gegevens van de betrokkenen, bedoeld in artikel 142 lid 3 (Boek 2) BW zullen ter vergadering beschikbaar zijn. Rondvraag Sluiting

Jaarverslagen | 1975 | | pagina 5