Huidige tekst Voorgestelde wijzigingen Toelichting De raad van bestuur heeft in dat geval het recht de inzending te verlangen van de be treffende justificatoire bescheiden. 9 De raad van commissarissen kan, op voorstel van de raad van bestuur ten aan zien van alle in dit artikel bedoelde aante keningen op de aandeelbewijzen en in het register van aandeelhouders, uitgezonderd nochtans ten aanzien van de ondertekenin gen op de aandeelbewijzen als bepaald in het eerste lid van dit artikel, besluiten dat de handtekening van een lid van de raad van bestuur of die van de commissaris of van beiden kan worden vervangen door die van een of meer bij dat besluit aan te wijzen gemachtigden, met dien verstande dat de aantekeningen steeds door twee ver schillende handtekeningen zullen zijn ge waarmerkt. mi het ongerede geraakte en beschadig de stukken Artikel 6 1 De raad van bestuur is gerechtigd op schriftelijke aanvrage en op kosten van de rechthebbenden voor beschadigde aan deelbewijzen, dividendbladen, talons en di videndbewijzen nieuwe stukken te verstrek ken onder gelijke nummers als de te ver vangen stukken. 2 De raad van bestuur is gerechtigd onder goedkeuring van de raad van commissaris sen op schriftelijke aanvrage en op kosten van de rechthebbenden en op door de raad van bestuur te bepalen voorwaarden voor in het ongerede geraakte aandeelbewijzen. dividendbladen, talons en dividendbewijzen duplicaten te verstrekken onder gelijke nummers als de te vervangen stukken. Door afgifte van nieuwe stukken of du plicaten worden de oorspronkelijke stukken ten aanzien der vennootschap waardeloos. 4 Alvorens tot het verstrekken van du plicaten wordt overgegaan, kunnen zodani ge oproepingen geschieden en waarborgen tegen namaning worden gevorderd, als de raad van bestuur onder goedkeuring van de raad van commissarissen in elk voorko mend geval raadzaam zal oordelen. Bestuur Artikel 7 1 De vennootschap wordt bestuurd door een raad van bestuur, bestaande uit twee of meer leden, onder toezicht van een raad van commissarissen van tenminste drie le den. 2 De benoeming van leden van de raad van bestuur en van de raad van commissa rissen geschiedt door de algemene verga dering van aandeelhouders uit een binden de voordracht van twee personen voor elke benoeming op te maken door de raad van commissarissen, onverminderd het bepaal de in lid 5 van dit artikel. van vruchtgebruik en op de vestiging van pandrecht op aandelen, met dien verstande dat de erkenning bij vruchtgebruik en pand recht slechts kan geschieden door een aan tekening op het aandeelbewijs. 2 De raad van bestuur is gerechtigd onder Aanpassing aan huidige departementale goedkeuring van de raad van commissaris- richtlijnen, sen op schriftelijke aanvrage van de recht hebbenden en op door de raad van bestuur te bepalen voorwaarden voor verloren, ont vreemde of vernietigde aandeelbewijzen, dividendbladen, talons en dividendbewijzen duplicaten te verstrekken onder gelijke nummers als de te vervangen stukken. De kosten kunnen ten laste van rechthebben den worden gebracht. 2 De benoeming van leden van de raad van bestuur en van de raad van commissa rissen geschiedt door de algemene verga dering van aandeelhouders uit een bindende voordracht van tenminste twee personen, voor elke benoeming op te maken door de raad van commissarissen. Aanpassing aan huidige vennootschaps wetgeving. 7

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 63