Door de raad van commissarissen goedgekeurd voorstel, afkomstig van de raad van bestuur tot wijziging van de statuten der vennootschap Artikel i te wijzigen in de navolgende tekst: De vennootschap is genaamd: Heineken N.V. Zij is gevestigd te Amsterdam. Artikel 10 lid 6 te doen vervallen. Artikel 10 de leden 7 en 8 te vernummeren in 6 en 7. Artikel 11 de leden 1 en 2 te wijzigen in de navolgende tekst: 1 Per de dertigste september van elk jaar worden de boeken der vennootschap afge sloten. Daaruit maakt de raad van bestuur een balans en winst- en verliesrekening op. 2 De door de raad van bestuur opgemaakte balans en winst- en verliesrekening zullen voor één februari daaropvolgende, vergezeld van een toelichting, ter goedkeuring aan de raad van commissarissen worden overgelegd. Daarna zullen voormelde stuk ken worden ondertekend door alle leden van de raad van bestuur en alle commis sarissen en aan de jaarlijkse uiterlijk in maart te houden algemene vergadering van aandeelhouders met het jaarverslag van de raad van bestuur en het prae-advies van commissarissen ter vaststelling van de balans en winst- en verliesrekening worden aangeboden. Artikel 13 lid 1 te wijzigen in de navolgende tekst: 1 Eenmaal in het jaar vóór het einde van de maand maart wordt een algemene verga dering van aandeelhouders gehouden, waarin de balans en winst- en verliesrekening met toelichting worden aangeboden, waarbij door de raad van commissarissen prae- advies wordt uitgebracht en door de raad van bestuur verslag wordt uitgebracht omtrent de gang van zaken van de vennootschap en het gevoerde beheer, in even tuele vacatures wordt voorzien en verder die onderwerpen behandeld worden, welke met inachtneming der wettelijke voorschriften en de bepalingen dezer statuten aan de orde zijn gesteld.

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 11