wijziging van de statuten, inhoudende het creëren van coupures van 25,— nominaal en het openen van de mogelijkheid tot het uitgeven van CF-stukken; uitgifte van nieuwe aandelen ten bedrage van maximaal 11.25 0.000,nominaal, zulks teneinde de transactie met Amstel Brouwerij N.V. te effectueren. Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. heeft, met het doel om in de fris drankensector haar belangen te consolideren, in maart 1968 een bod uitgebracht van 300% in contanten op de bij derden uitstaande certificaten van aandelen in Vrumona N.V. te Bunnik. Op dit bod werd gunstig gereageerd; nagenoeg alle certificaten werden verworven. De resultaten van Vrumona N.V. over het boekjaar 1967 weken weinig af van het voorgaande jaar. In de in 1968 gehouden jaarvergadering werd een onveranderd dividend van 6% gedeclareerd. Het verheugt ons dat de commissarissen van Amstel Brouwerij N.V. bereid zijn gevonden toe te treden tot ons college van commissarissen. Deze verheugenis geldt evenzeer ten aanzien van de toetreding van de heren Dreesmann en Jiskoot, aan wie, reeds vóór de fusie Heineken/Amstel werd gematerialiseerd, was verzocht zitting in dit college te nemen. De leden van de raad van commissarissen van Vrumona N.V. zullen tot ons groot genoegen hun mandaat voorshands blijven uitoefenen. Zoals te doen gebruikelijk bij de Heineken-groep ten aanzien van de werkmaat schappijen zijn inmiddels de leden van de raad van bestuur van Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V. benoemd tot commissaris van Amstel Brouwerij N.V. en Vrumona N.V. In de loop van het jaar 1968 verzochten Ir J. A. Emmens en de heer J. E. de Rijke te worden ontheven van hun functie als technisch adviseur van Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V., respectievelijk van Heineken Internationaal N.V. en Heineken Technisch Beheer N.V. Hun verzoek werd ingewilligd. De raad van bestuur is beide heren zeer veel dank verschuldigd voor de wijze waarop zij zich gedurende een groot aantal jaren hebben ingezet voor het behartigen van de belan gen van de onderneming. De heer E. G. Borgers werd met ingang van 1 augustus 1968 benoemd tot directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. De heer J. van der Werf en Drs A. Miedema zijn per 1 oktober 1968 benoemd tot directeur van Amstel Brouwerij N.V. De heer Van der Werf behoudt zijn functie van directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V.

Jaarverslagen | 1967 | | pagina 12