HEINEKEN'S BIERBROUWERIJ MAATSCHAPPIJ N.V VERSLAG VAN DE RAAD VAN BESTUUR Aan Aandeelhouders Wij hebben de eer U hierbij het jaarverslag inzake Uw concern over het boekjaar 1960/1961 met bijbehorende jaarstukken aan te bieden. Door de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders, gehouden op 28 april 1961 werd het besluit genomen tot wijziging van de statuten Uwer vennootschap. De belangrijkste wijzigingen zijn vervat in een indertijd terzake vervaardigd overzicht, dat voor aandeelhouders beschikbaar is gesteld. In het afgelopen boekjaar zijn enige maatregelen geëffectueerd, welke moeten worden gezien als rechtstreekse uitvloeisels van de hergroepering der activa, waarvan wij in ons vorig verslag reeds melding maakten. Zo is bij de bovengenoemde statutenwijziging onder meer de benaming van het bestuurscollege Uwer vennootschap, de moedermaatschappij van het concern, gewijzigd in raad van bestuur. De leden van de raad van bestuur zijn: Jhr P. R. Feith Jhr O.A.E.E. L. Wittert van Hoogland J.H. Land Zij zijn per 1 October 1961 individueel afgetreden als directeur van de dochtermaat schappij Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. De buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van deze vennootschap, gehouden op 10 augustus 1961, heeft in hun plaats per 1 October 1961 tot directrice benoemd Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. Tevens heeft bovengenoemde buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders per 1 october 1961 benoemd tot directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. de Heren R.M.E. Vester- gaard en C. W. van de Griendt, voordien respectievelijk onderdirecteur en algemeen procuratiehouder der vennootschap. Voorts heeft een op 30 november 1961 gehouden buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. met ingang van 1 januari 1962 benoemd tot directeur de Heer M.J. Weymarshausen, voordien onder directeur der vennootschap. Per 1 januari 1962 zijn Jhr P. R. Feith, Jhr O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland en de Heer j. H. Land individueel afgetreden als directeur van de dochtervennootschap Heineken Internationaal N.V. Een op 30 november 1961 gehouden buitengewone algemene vergadering van aandeel houders van deze dochtermaatschappij heeft, ingaande 1 januari 1962, benoemd tot directrice Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V., en tot directeur de Heer J. van der Werf, voordien algemeen procuratiehouder der vennootschap. Door ons werd op 17 april 1961 een dochtervennootschap opgericht, waarin per 1 october 1961 zijn ondergebracht die horeca-exploitaties bij welker bedrijfsvoering het concern in meer of mindere mate direct betrokken is. Deze vennootschap draagt de naam Heineken's Exploitatie Maatschappij 'De Hooiberg' N.V. Evenals zulks ten aanzien van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. en Heineken Internationaal N.V. het geval is, heeft de moedermaatschappij ook van deze dochtervennootschap het gehele geplaatste kapitaal verkregen. Wij vertrouwen met behulp van Heineken's Exploitatie Maatschappij 'De Hooiberg'

Jaarverslagen | 1960 | | pagina 12