PRAE-ADVIES VAN DE RAAD VAN COMMISSARISSEN In Uw vergadering van 12 januari 1959 werd ons College uitgebreid door de benoeming van de Heer Mr. C.R.C. Wijckerheld Bisdom. Wij ontvingen van de Directie de door haar ontworpen balans per 30 September 1959 en de winst en verliesrekening over het boekjaar 1 October 1958 - 30 September 1959 met bijbehorende toelichting. Deze stukken, welke zijn vermeld op pagina 10 en 11 van dit verslag, zijn gecontroleerd en accoord bevonden door het Accountantsbureau opgericht door A. E. Meijer j. Hörchner. Wij adviseren U de balans per 30 September 1959, waarin de voorgestelde verdeling van de winst over het boekjaar 1958/1959 is verwerkt, benevens de winst- en verliesrekening over dit boekjaar goed te keuren en overeenkomstig het voorstel van de Directie het dividend op 11 te bepalen. Bij haar streven naar het bereiken van een zo hoog mogelijke graad van efficiency in de bedrijfs voering en tevens met het oog op eventuele ontwikkelingen van de Europese Economische Gemeenschap geeft de Directie in haar jaarverslag een overzicht van hetgeen zij daarvoor nood zakelijk acht. Deze maatregelen hebben onze volle instemming. In de a.s. algemene vergadering van aandeelhouders zal moeten worden voorzien in de vacature, die in onze Raad zal ontstaan door het periodiek aftreden van de Heer N. Eyken Sluvters; deze is terstond herkiesbaar. collot d'Escury Heineken Albarda Eyken Sluyters Fentener van Vlissingen Van den Berg Wijckerheld Bisdom 3

Jaarverslagen | 1958 | | pagina 5