te voegen. Naast de by de balans gevoegde toelichting als be doeld in artikel <12 Wetboek van Koophandel zy nog het volgen de opgemerkt: De plannen tot verbouwing van ons kantoor te Am sterdam, dat ondanks partieele wyzigingen te klein was gewor den,zyn eindelyk tot uitvoering gekomen.Wy hopen dat deze verbouwing in het begin van het jaar 1939 gereed, zal komen. Verdere groote verbouwingen of vernieuwingen zyn noch te Amsterdam, noch te Rotterdam binnen afzienbaren tyd noodig; alleen zal binnen eenige jaren een wyziging moeten worden gebracht in de oude gebouwen aan de Ferdinand Bol straat te Amsterdam. Onder belangen by aanverwante ondernemingen zyn opgenomen onze deelnemingen in verschillende dochteronder nemingen, welke onroerende goederen in Nederland exploitee- ren.By de berekening van de waarde van onze aandeelen in en vorderingen op deze dochterondernomingen zyn wy uitgegaan van de getaxeerde waarde by onderhandschen verkoop van de onroerende goederen, verminderd met sedert gedane afschry- vingen. Onder hetzelfde balanshoofd zyn begrepen onze deel nemingen in brouweryen in het buitenland en in één brouwery in Nederland. In aanmerking nemende, dat kort na afloop van het boekjaar 193& - 1937 een reorganisatie is tot stand gokomon van enkele der maatschappyen in het buitenland, waarby wy betrokken zyn, kan worden medegedeeld, dat wy op htt oogun- blik van het uitbrenron van dit verslag deelnemingen bezit ten in: Brasserie Leopold te Brussel, N.V.Koloniale Brouweryen "Cobra" te Amsterdam, Malayan Breweries Ltd. te Singapore, Heineken's Nederlandsch-Indische Bierbrouwery Maatschappy te Soerabaja,

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 13