Inhoud december 13BS WIJZIGINGEN REDACTIE EN REDACTIECOMMISSIE Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Ton van der Vliet. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, J. Haverlag, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, M. Egeler, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude.Tel. 071-814249, 814288. Bij de voorpagina: Deze dames lieten op de Femina-beurs in Rotterdam ruim 20.000 bezoekers Jagermeister proeven. Op pagina 7 een impressie daarvan. Bij de achterpagina: Petit Restaurant 'Het Kruispunt' in Bleiswijk. Dit etablissement heeft al sinds 1947 een horecabestemming. Het pand dateert uit 1885. Colofon en inhoud van dit nummer 2 Interviews met Y.H M.N. Folmer en R.A.B. Combée 3 Waarom Heineken toch cadmium verwerkt in de nieuwe kratten 4 Els la Vera en de Limburgse koffie 6 Jagermeister op de Femina 7 Bokma onderzetters, nieuwe beursstand, de opmars van Evita én de groei van Coebergh 8 De introductie van de videofilm (S)tappen met IJf 10 Bacardi per 1 januari'86 bij GWN 11 7Up Light steunt damestennis Interview met J. Zellenrath Parlant du Vin Nieuws allerlei Nieuwe thema-campagne Sisi Sinas 13 Brouwerij De Ridder gaat 't land in 14 Activiteiten van het Heineken bouwbureau 20 Dit is het laatste nummer van Tap en Schap dat tot stand kwam onder leiding van hoofdredacteur E.C. Bouwmees ter. Na zes jaar de interne en externe voorlichting te hebben verzorgd voor de afdeling Public Relations Nederland van Heineken Nederland B. V. heeft hij sinds kort een andere betrekking aan vaard. Door functiewijziging binnen het Heineken concern is de heer mr. A.J.M. Hakkaart niet langer meer lid van de redactiecommissie. Vanaf deze plaats een woord van dank aan beiden voor hun inbreng de afgelopen jaren bij de totstandkoming van Tap en Schap. BENOEMINGEN Drs. M.M.J. Valens is per 1 september j.l. benoemd tot marketing manager Heineken Nederland B.V. Per 15 oktober j.l. vervult de heer drs. F.A. Versteeg de functie van directeur thuisverbruik bier, een functie die vacant kwam door de benoeming tot com mercieel directeur van de heer mr. R.A.B. Combéé (zie pagina 3). De heer Versteeg was national account manager thuisver bruik bier, in welke functie per 15 oktober mevrouw Ir. M.G. Kortekaas benoemd is. De heer J. Zellenrath heeft afscheid geno men van Wijnhandel Reuchlin. Een inter view met deze wijnkenner op de pagina's 16 en 17. Sisi: de lachende sinas! is het nieuwe thema waarmee Vrumona B.V. het komende jaar aan de weg gaat timmerenDe nieuwe cam pagne is vooral gericht op het thuisver- bruik-segment. Zie pagina 13. Op de pagina's 4 en 5 legt de heer drs. A. toch cadmium gebruikt in de nieuwe krat- Oostra (algemeen directeur Heineken ten die eind'86 op de markt komen. Nederland B.V.) uit waarom Heineken 2

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 2