nieuuisallerlBj Heineken prijs Als je het een ZILVEREN KARPER VOOR R. J. NIJ- LAND (1) Vier meter en vijfendertig centime- tervis wist de heer R. J. Nijland uit Hengelo uit de Amstel op te halen tijdens de 22e Heineken Nationale Hengelwedstrijd. Dit bleek de beste score van de in totaal ruim drieënvijftig meter vis die deze dag boven water werd gehaald. Daarom kreeg hij aan het einde van de dag de wisseltrofee uitgereikt. Het was hoofd Public Relations Nederland R. G. H. Elfrink die in Heineken's ontvangstruimte 't Roeischip deze 'Zilveren kar per tussen 't riet' overhandigde aan de heer Nijland. Zoals ieder jaar hadden zo'n honderd hengelaars deelgenomen aan deze viswedstrijd. Zij waren door evenveel verenigingen uit het gehele land als de beste van hun club afgevaardigd om hun geluk in de Amstel te beproe ven. Controleurs waren daar druk in de weer de gevangen vis op te meten. Alle soorten tel den mee, mits ze groter waren dan vijftien centimeter. Onge twijfeld was de Zilveren karper de beste vangst die de heer Nij land in lange tijd had gedaan. VOOR NEDERLAN DER (2) Tijdens het concours hippique Jumping Amsterdam in de hoofdstedelijke Rai, werd een paar maal het Wilhelmus gespeeld. Eén keer gebeurde dat voor Bert Klomp. Hij had op de vrijdagavond (die van wege de beschikbaar gestelde prijzen omgedoopt was tot 'Hei neken avond') het internatio nale jachtspringconcours gewonnen. Algemeen directeur Heineken Nederland A. Oostra overhandigde hem de zilveren bierpul (foto). Romps paard kreeg voor de geleverde presta ties de groene Heineken paar dendeken omgehangen. Ook voor de tweede rubriek op deze avond was door het Heineken concern een prijs ter beschik king gesteld. Tussen de rubrie ken door kon men in de piste de Heineken paarden bewonde ren. Het is namelijk een goede traditie dat deze Shires de bodem eggen. Gelijktijdig kwam ook de Heineken biersle de, zij het dan dit keer op luch- banden, in de ring. Andere bewijzen van de Heineken sponsoring waren te vinden in de traditionele bierstand en - voor het eerst dit jaar - in de loge voor relaties. Een week na Jumping Amsterdam werd tij dens Indoor Leiden opnieuw een Heineken prijs uitgereikt. Ditmaal bestaande uit een kristallen bierpul. De uitreiking geschiedde door de heer Oostra tezamen met minister Brink man. De gelukkige winnaar was Henk van de Pol. Hij bleek de beste springruiter na de eenma lige barrage van het klassieke sprinconcours over hindernis sen met een hoogte van 1.40 meter. DOET..(3) Enkele duizenden deelnemers telde de 'Dam tot Damloop' op 3 november. Zij verzamelden zich 's middags bij de Dam in de hoofdstad voor een loop naar de Dam te Zaandam. De tocht leidde door de IJ-tunnel, die voor deze gelegenheid autovrij werd gehouden. Die tunnel bleek voor velen een toch niet gemakkelijk te nemen hinder nis door z'n lengte en z'n lang zaam oplopende helling. Gretig werd dan ook gebruik gemaakt van de service die de twee Sourcy verfrissingsposten onderweg boden. Sourcy bron water werd ook uitgereikt in Zaandam, nadat men de finish was gepasseerd. Reclamebor den bij de finish maakten duide lijk dat Sourcy bronwater en sportieve prestaties een prima combinatie vormen. NU OOK EIGEN MARATHON VOOR SOURCY (4) Vele krat ten met Sourcy bronwa ter stonden geduldig bij de finish te wachten op de aan komst van de zeshonderd atle ten die deelnamen aan de eerste 'Sourcy Marathon' in Leeuwar den. Want of men nu, zoals de helft van het deelnemersveld deed, de hele- of halve mara thon liep, voor ieder was er een beker Sourcy. Voor de snelste lopers was er uiteraard iets meer dan dat: Zowel Mieke Bestebeur uit Alkmaar als Kees de Haan uit Zaandam mochten na afloop de grote Sourcy bokaal in ontvangst nemen uit t sourer j. 22

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 22