pijn, vermoeidheid, blaren en de wisselende weersomstandig heden goed wisten te trotseren, werden 19 juli enthousiast ver welkomd bij de finish op het Keizer Karelplein. Daar stond ook de grote ronde Heineken tent, waar alle dorstigen voor een drankje terecht konden. Hoewel, eigenlijk kon dat in geheel Nijmegen. Want van oudsher is Nijmegen in de Vier daagse-week één bruisende, feestende stad. Op Plein '44, dat is omgetoverd tot één groot Heineken terras met diverse tappuntentreden de hele feest- week bekende artiesten op. Een ander traditioneel onder deel vormt het vuurwerk dat altijd aan het einde van de eer ste wandeldag wordt afgesto ken. Ook dit jaar trok dit vuur werk 'De Waal in vlammen' veel toeschouwers, die met luid applaus hun waardering lieten blijken voor het door Heineken aangeboden spectakel. rVUBBELE VERJ AAR- ■dag OP KAGER- PLASSEN (5) Traditiege trouw is het wedstrijdelement belangrijk in de Kaagweek. Vooral in de Regenboogklasse gaat het er altijd fel aan toe tus sen de twee partijen: de Hollan ders en de Friezen. Met name, omdat sinds 1978 de 'Holland- Frieslandbeker' inzet van de strijd op de Kagerplassen, ieder jaar naar de Hollandse ploeg is gegaan. Dit jaar vormde geen uitzondering want mede dank zij de zege van Martin Heineke op de laatste dag, werden de Hollanders weer winnaar. 'Re genbogen' waren niet de enige op het water, ook tal van andere scheepstypen kwamen in diverse klassen tegen elkaar uit. Maar bijna nog meer dan de wedstrijden, vroegen de feeste lijkheden in Kaag en Warmond de aandacht. Feest omdat de organiserende Koninklijke Watersportvereniging De Kaag in 1985 haar 75-jarig bestaan viert èn omdat de Kaagweek dit jaar haar 65e editie beleefde. Onder meer in een grote door het Heineken concern aange klede feesttent, werden deze verjaardagen gevierd. Negen eeuwen FEESTELIJK GEVIERD (6) 900 jaar bestaat Abcoude, een plaatsje aan de Amstel onder de rook van Amsterdam, dit jaar. Om dat te vieren, werden tal van fes tiviteiten georganiseerd. Echt feest was het bijvoorbeeld enkele malen in de grote tent die daarvoor speciaal was opge zet. Voor de aankleding ervan en voor de plaatsing van tapfaci- liteiten zorgde de reclame ser vice dienst van Heineken. Op de foto een kijkje in de tent -dit maal in Amstel kleuren- tijdens een optreden van Donna Lyn- ton. Het is niet te zien dat bui ten de tent een uithoudingsslag werd geleverd. In het aangren zende tennispark vond name lijk een 24 uur durende tennis- marathon plaats. Ongetwijfeld zullen nog vele van dergelijke evenementen de Abcoudena ren dit jaar attent maken op het 900-jarig bestaan van hun woonplaats. Havensteden- toernooi was GOEDE VOORBERE1 DING VOOR HONKBAL LEND ORANJE (7) Drie wed strijden had de Nederlandse honkbalploeg nodig tijdens het Europese Kampioenschap honkbal in Haarlem, om de titel op te eisen. Italië, regerend kampioen tot dan toe, was ver slagen. Oranje had overigens uitgebreid kunnen oefenen bij het 'World Port Tournament', dat dit jaar voor het eerst werd georganiseerd. Het toernooi vond plaats bij honkbal vereni ging Neptunus in Rotterdam. De Raadskelder, de ontvangst ruimte van de Heineken vesti ging aan de Rotterdamse Croos- wijksesingel, was de locatie waar de persconferentie plaats vond voorafgaand aan dit Havenstedentoernooi. Behalve Nederland namen hieraan ploe gen deel uit Cuba, de Neder landse Antillen, de Verenigde Staten en Japan. 7 23

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 23