Inhoudjuni 13115 Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Ton van der Vliet. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, Mr. A.J.M. Hakkaart, J. Haverlag, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-814249, 814288. Bij de voorpagina: Van 1 tot 6 augustus verwacht Amsterdam zo'n twee miljoen bezoekers tijdens Sail Amsterdam '85. Zie ook pagina 8/9. Bij de achterpagina: Biertransport over het Singel in Amsterdam in de jaren dertig. Colofon en inhoud van dit nummer 2 Nieuws allerlei 22 GWN VERSTERKT PAKKET MET OSBORNE SHERRY De Gedistilleerd en Wijngroep Neder land B.V. in Zoetermeer gaat met ingang van 1 oktober a.s. als exclusief importeur de distributie en verkoop van Osborne Sherry en Brandy op de Nederlandse markt verzorgen. Het contract daartoe werd deze week getekend. Daarmee is door de GWN een aanvang gemaakt met het verwer ven van een pakket import-merken op het gebied van gedistilleerd en ape ritieven. Coebergh zal de komende maanden een prominente plaats innemen in de Neder landse casino's. Dat vloeit voort uit de Hol land Casinos longdrink- en cocktailcompe titie die onlangs werd afgeslotenAlle deel nemers aan die competitie werkten daarbij met Coebergh Bessenjenever. De win nende longdrink én cocktail worden tegen een aantrekkelijke prijs aangeboden in alle casino's in ons land. Pagina 11 en 12. Bij het merendeel van de consumenten in de horeca, is sprake van voorkeur voor bier van een bepaald merk. Het gebruik van een merkglas speelt daarbij een nog vaak onder schatte rol. Terwijl juist dat merkglas, in tegenstelling tot het blanco glas, de bierpre sentatie sterk verhoogt. Pagina 14. Seven-Up start de komende maand in een groot aantal Europese landen met een con sumentenactie onder het motto 'Seven-Up Music Machine', fn Nederland worden 10.000.000 actie-flessen Seven-Up regular uitgezet. Een cassette-band met opnames van wereldberoemde pop-artiesten vormt het aantrekkelijke premium waarvoor drie merkjes uit de flessedoppen gespaard moe ten worden. Pagina 17. Overzicht van de biermarkt 3 Vrumona met Light-dranken op huishoudbeurs 6 IJf Blokker in flim over bier tappen 7 Sail'85, ongekend nautisch evenement 8 Introductie Clairette de Die 10 Coebergh centraal bij cocktailcompetitie 11 Wijnproeverij bij G.W.N. 13 Merkglas verhoogt bierpresentatie 14 Bierglas-naspoeler voor nog perfecter glas bier 15 Waardering voor Pepsi Proef 16 Internationale consumentenactie Seven-Up 17 Parlant du Vin 18 Leven in de bouwerij 20 2 osborne osbo; m\ "w"*0

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 2